Ape1995 isimli üyenin son içerikleri

1. Ape1995

Maksimum desteklenen internet hızı hakkında yardım ?

Aradım müşteri hizmetlerini kadın şu an maksimum değeri görüntüleyemiyorum yarın ararsanız falan filan dedi
  2. Ape1995

Modem arayüzünden bakınca vdsl 95 e kadar destekliyor gözüküyor
  3. Ape1995

Merhaba arkadaşlar benim bu ay taahhüdüm bitiyor Türk Telekom da 16mbps down vdsl kullanıyordum geçen ay test ettiğimde altyapım birinci ss deki gibi 83 falan destekliyordu şimdi bakıyorum 19 destekliyor bunun nedeni ne olabilir ? Ne yapmam lazım ? İnternet sağlayıcısını değiştirmek istiyorum çünkü
  4. Ape1995

DA5 Sistemi Kimler Mi Aldı ?

İtopyayla olmaz bu iş
  5. Ape1995

Ana Konu Yeni DA Sistem 5 Çıktı!

Tarih konur ondan sonra üye olan kişiler için geçerli olmaz zor bir şey değil onu ayarlamak
  6. Ape1995

Aynen kardeşim abdullahın storysini izle bak bakayım benim dediğimi yapıyor her şey reklam değil
  7. Ape1995

Biliyorum itopya çöküyor hemen işte düzeltmeyecekleri belli siteyi hep aynı olay o yüzden benim dediğim mantıklı bence 1621698735 Aga zaten forumdan alacak sayısı maks 50 geriye 250 stok kalıyor reklamını yine yap
  8. Ape1995

Bence sistemler ilk forumdaki insanlar için şifreli açılmalı ondan sonra kalırsa dışarıya olmalı forumdan maksimum 10 kişi falan alabilmiştir
  9. Ape1995

Sepete ekleyemedik ki
  10. Ape1995

en güvenilir coin yatırımı sitesi ve para yatırma (en potansiyelli altcoin ?)

Binance borsası iyi ama yatırım tavsiyesi kimse vermez o durum sıkıntı
  11. Ape1995

ETHEREUM DÜSÜSÜ SÜRDÜRÜRMÜ?

Not: Ytd
  12. Ape1995

Çözüldü✓ PC'yi Sürekli Kapatıp Açmak Zararlı mı ?

Düğmeden veya fişi çekip direk kapatmıyorsan niye zararlı olsun ki kullandığında açarsın işin bitince kaparsın normali budur zaten 😂
  13. Ape1995

Kripto Para/Mining Haterları

insanların mininge laf etmesi normal çünkü istediği ürüne ulaşamıyorlar. Ulaşmak için de tabii ki elinden geleni yaparak isyan edecek ve düşünce de sevinecek normal şeyler bunlar.
  14. Ape1995

ETHEREUM HIZLI DÜŞÜŞE DEVAM EDİYOR!!

bakalım ileride ne olucak göreceğiz Yatırım tavsiyesi değildir.
  15. Ape1995

tarihe ilgim var napılabilir sizce

Amerika tarih konusunda bizden daha da kötü. Eğer tarih için gideceksen Birleşik Krallık’taki ülkeleri düşünmeni öneririm.
Top Bottom