Apotheous isimli üyenin son içerikleri

1. A

8 saatlik kazım işlemlerimde herhangi bir sorun varmı ?

Ne karlık bir sistem var sende? Yada PC özelliklerini söyler misin? Günde 75 TL iyi para valla öyle bir sistemim olsa işi birakirim.
  2. A

8 saatlik kazım işlemlerimde herhangi bir sorun varmı ?

Kaç para kasmış oldun şimdi sen?
  3. A

Maaliyeti en dusuk Ethereum Sistemi nasil kurabilirim ? Cash to Crypto..?

Hocam peki bu alet ile bizim PCler arasında ne gibi farklar var? Bu alet tek başına ayda ne kadar kazandırır?
  4. A

10bin TL link ekran kartını 3 bine aldıktan sonra yemişim vergisini.
  5. A

Ekran kartı için Başka yollar kovaliyorum. Diğer ülkelerin pazarlarına bakıyorum. Ve buradaki fiyatların bayağı bayağı altında fiyatlar var. Riske girip çin den getirtmeyi deneyeceğim. Alibabadan daha önce sipariş alan olmuştur içinizde? Var mı bilgisi olan.
  6. A

Hangi İnternet Daha İyidir

Arkadaşın söylediği gibi altyapi sorgulamalısin. Senin yaşadığın yere göre ve ihtiyacına göre en iyisi değişir bu günlerde, ileride starlink en iyisi olacak o kesin. Ben altyapim sorunlu olduğu için hiç bir firmadan verim alamıyorum. Sürekli bağlantım kopuyor ve pingim yüksek. Arkadaşım...
  7. A

Zaten artmıyor muhtemelen başladığından beri öyle 0.13 ile 0.16 arasında gidip geliyor. :) https://www.kriptom.com/gpu-hashrate-nvidia-rtx-3090-85/ Bu siteden de faydalanmak isteyebilirsin.
  8. A

nicehash Biraz önce bu forumdaki bir sayfadan bu siteyi gömüştüm şu an kazımı da buradan yapıyorum. 0.16 usd kazandırmış şimdiye kadar açalı10dk anca olmuştur. Bir gariplik var sanırım.
  9. A

Bende 1050ti var ve Şimdi tek pc ile deneyeceğim. :D Bu konu önemli yatırım yapmayı düşünüyorum. Konuyu bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Ekran kartım 44 dereceyi gördü ilk defa gördüm bu sıcaklığı. Tehlikeli midir?
Top Bottom