ApRâ
Reaksiyon skoru
794

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Rozetler Referanslar İkinci El Konuları

• ApRâ
      Gayet güzel mousedur arkadaşlar almayı düşünenler alsın amazon 40Tl-50TL lik kodla alırsanız ucuza gelir. Deathadder v2 yerine alınır.
    • ApRâ
      ApRâ, Öneri Notebook önerisi günlük kullanım için başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Sıfır almama durumunuz olursa ikinci el m1 çipli macbook veya macbookpro öneririm. Windows cihazlardan kat ve kat iyidir.
    • ApRâ
      ApRâ, Türk Sunucularında Yüksek Ping başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Türk sunucuları deyince sunucuların TR'de olacağı hep aklınıza gelmesin. Ping durumunuz sunucuların durumuna göre değişir. Bu konuda sizin yapacağınız bir...
    • ApRâ
      ben annem için aldım fiyatına göre baskısı falan güzel bu arada normalde çok daha iyi duruyor malesef bizim ara çok karanlık telefon kamerası iyi çekmiyo...
    • ApRâ
      Dostum ben senun icin gorsel cekerdim de kargolarim agt ye verilmis kusura bakma
    • ApRâ
      satıcı amazon ve diğer sitelerde 50tl'den başlıyor bu ürün hocam ondan dolayı o 50 liralıklar nasılsa buda öyledir tablo sonuç olarak ve 10 lira ve artık...
    • ApRâ
      ApRâ, İndirim Ev Dekorasyonu ve Tablo Ürünleri 10TL🔥 başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Alan arkadaşlar geldiğince görsel paylaşabilir mi, kaliteleri nasıl? Geneli 10 TL olan üründen çok bir beklemiyorum da, yine de merak ek olarak Amazon'da...
    • ApRâ
      ApRâ, Turknet'e ulaşamıyoruz başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Oltaya geldiğinizi anlayıp ne kadar kısa sürede bunu kabul ederseniz, hareket etmenizde o kadar kolaylaşacaktır. Böyle bir şey olsa zaten sitelerinde...
      • 1664015548452.png
    • ApRâ
      ApRâ, Turknet'e ulaşamıyoruz başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      @OdinSonThoR Digitürk faturası gelince bildirin bakalım :) Bu çakallığı hangi ISS'yi kullanıyorsanız onun yanında hediye diye millete iteliyorlar...
    • ApRâ
      ApRâ, Vergilerin Kaldırılması başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      @cevikyusuf Markette %1'e indirdiğini biliyorum fakat oradan kıstığı vergiyi nereye ekledi ona da bakmak lazım, yani değişen çok bir şey olmadı. Sömürüldük...
    • ApRâ
      ApRâ, Vergilerin Kaldırılması başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Devletin kendi üretim gücü fazla olsa diğer vatandaşlardan aldığını en fazla azaltabilirdi, fakat vatandaşlarının üzerinden geçinilen bir yerde vatandaştan...
    • ApRâ
      ApRâ, Çözüldü✓ Nvidia'nın RTX 4000 Hamlesi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Tavsiyem bilginiz olmadığı teknolojiler hakkında yorum yapmayın. DSLL nedir yeni kartlara ek olarak donanım olarak ne eklenecek bunlara bir bakın sonra...
    • ApRâ
      Saçmaladığımın farkındayım düzeltiyorum arkadaşlar yazımı bazı kaynaklar beni yanılttığı için yazmıştım bunu 2000 serisi ile 3000 serisi arasında 4000...
    • ApRâ
      Kısaca attan inip eşeğe bineyim mi diye soruyorsunuz :)
    • ApRâ
      ApRâ, G pro x superlight Hala alınır mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Omron switch'lerin genelde çift tıklama sorunu oluyor, firma sıfırıyla değişiyor fakat o geçen süre insana çile çektiriyor.
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
607,660
Üyeler
93,163