Aquinas isimli üyenin son içerikleri

1. Aquinas

240Hz 1080p - 2K Monitör Önerisi

Şu üründen bahsediyorsunuz değil mi? https://www.hepsiburada.com/viewsonic-23-8-xg2431-0-5ms-240hz-ips-fhd-pivot-blur-buster-2-0-sertifikali-gaming-monitor-p-HBCV00003WO3CO?magaza=Canata%20Ticaret&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.32.8
  2. Aquinas

Parasını hak eder mi tamamiyle, valorant'ta kendimi geliştirmek istiyorum çünkü, ana ekranım olacak?
  3. Aquinas

Link atabilirsen çok sevinirim 1710228505 Teşekkür ederim, kontrol ediyorum. 1710228522 Teşekkürler, kontrol edeceğim. 1710228532 Link atabilirsen sevinirim
  4. Aquinas

Merhaba değerli arkadaşlar. Son günlerde 240Hz monitör almayı düşünüyorum fakat ciddi anlamda bilgi kıtlığı yaşıyorum. Bu sebeple bilgili arkadaşlara ihtiyacım var. Valorant tarzı FPS oyunlara daha çok zaman ayırmak ve kendimi geliştirmek istediğim için 240Hz düşüncesine net karar verdim...
  5. Aquinas

2K 165Hz mi önerirsiniz yoksa 1080p 240Hz monitör mü almalıyım?

Duyarını kastıysan tek tek cevaplayayım değerli dostum. Yılar öncesinden çift ekran isteğim vardı, diğer ihtiyaçlarımı hallettim sıra buna geldi. Evet ekran kartım uyumlu Aslında ben bakmıştım. Hayır o modda değilim. Evet var. Bu ne alaka şimdi? Bedava akıl'dan kastın nedir açıklarsan...
  6. Aquinas

2K 165Hz mi önerirsiniz yoksa 1080p 240Hz monitör mü almalıyım?

Anladım önerin için teşekkür ederim
  7. Aquinas

Instagram İnstagram Reels Sorunu Nasıl Çözebilirim?

Avukatlık ile alakası yok sevmediğin şeyi başkasına yapmayacaksın bitti gitti.
  8. Aquinas

Steam Bakiyem Hala Türk Lirası?

😳
  9. Aquinas

Bende hala böyle
  10. Aquinas

sistem toplamayı/almayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz

AMD Ekran kartlarında Wattman hatası hala devam ediyor diyorlar, doğru mu? Aylar önce Fiyat performans olarak içerisinde AMD Radeon RX 6650XT bulunan bir hazır kasa almıştım ve birkaç ay sonrasında bu hatayı görmeye başladım. Bu sebeple ikinci el olarak birine verip üzerine para koyup RTX 3070...
  11. Aquinas

Instagram İnstagram Reels Sorunu Nasıl Çözebilirim?

Sevmediğin bir kelimeyi neden başkasına kullanıyorsun peki?
  12. Aquinas

Işın İzlemeye Sahip Mobil Oyun Önerir Misiniz

Öncelikle hangi telefonu kullanıyorsun?
  13. Aquinas

Steam İade Politikası Ne Oluyor?

Sen oyunu ne kadara almışsan onun dolar dönüşünü verecek cüzdanına.
  14. Aquinas

Steam Zammı Üzerine Yapılan Bu Hesap Yanlış Mı?

Biz normalde güncel kurun altında kullanıyorduk yani örneğin dolar bugün 50TL olsa biz 20'de gibi kullanıyorduk çünkü Steam öyle ayarlamıştı ve belli dönemlerde güncelliyordu kur olayını. Artık Türk Lirası, Steam için değersiz kaldığı için dolar şu an ne kadar ise o değerde güncellendi. Yani...
  15. Aquinas

Her şey artık dolar üzerinde oldu fakat cüzdan kısmı hala düzelmedi yani aslında normal. Yarın sabaha veya en geç akşama doğru düzelmiş olur. Bir oyun satın almaya kalktığında dolar ücretlendirmesi yapacak zaten, aldırmayacak sana.
Top Bottom