aquinox isimli üyenin son içerikleri

1. A

İşlemci Sıcaklığı 98 derece

Nasıl çözebiliriz? 1591141423 Bugün sabah kapanıyordu ısınmadan dolayı. Termal macunu yeniledim biraz olsa da düzeldi.
  2. A

Msi After Burner ile bakıyorum oyundan 96 98 derece yine. Bilgisayarı çok zor kullanıyorum drop giriyor.
  3. A

İşlemci Sıcaklığım bilgisayar boşta olsa bile 98 derece gösteriyor. Oyuna girince de aynı. Sorunu çözmem için yardım eder misiniz? 1591141061 .
  4. A

Anakart ışığı yanıyor ama pc açılmıyor

Yanan parça falan yok baktım da. Soğuk su için teşekkürler : D 1590692611 Yardımlarınız için teşekkürler. Yeni bir anakart aldım bugün.
  5. A

Garantisi yok :D Lga 1155 anakart bakıyorum 2.elden bulamıyorum :/
  6. A

Evet yaptım dediğinizi değişen bir şey olmadı
  7. A

Psu değiştirdim. Anakartın üstünde tek bi ışık var o da bu. +5vsb_led diye bir şey 1590669641 Taktım. Msi 1050ti gaming x yine açılmıyor.
  8. A

Pegatron IPXb ddr3 anakart İ7 2600 işlemci 4x2 8gb ram Ekran kartını çıkarttım sadece bunlar takılı. Güç düğmesine bastığımda fanlar 1 tur dönüyor sonra duruyor
  9. A

Geçen gün evin yakınlarına yıldırım düştü ve bilgiaayar kapandı. Açmaya çalıştığımda ise açılmadı. Anakartın üstünde ki ışık yanıyor fakat pc açılmıyor. Psu değiştirdim olmadı. Anakartta yanma belirtisi yok.
Top Bottom