Aranel Ciryatan isimli üyenin son içerikleri

1. Aranel Ciryatan

🔥İndirim 3.5 inç ips Sıcaklık ve kullanım bilgi ekranı, 650TL(vergiler dahil).

Benzer üründen 2-3 yıldır kullanırım. Aida64 programı ile kendiniz istediğiniz gibi arayüz yapabiliyorsunuz. Ben Sıvı soğutmanın içindeki sıvının sıcaklığına kadar görebiliyorum ekranda. (Corsair H115i kullanıyorum sıvı soğutma)
  2. Aranel Ciryatan

🔥İndirim Puma'da %40 ve %50 İndirim!

Şişirip indirmişler sanki normal fiyatlar çok yüksel geldi.
  3. Aranel Ciryatan

🔥İndirim 1000 TL Değerindeki Hediye Kuponu 800 TL

Hatalı olmuş anlaşılan Moderatör arkadaşlar görüp taşırsa iyi olur aslında.
  4. Aranel Ciryatan

🔥İndirim 1000 TL Değerindeki Hediye Kuponu 800 TL

Arkadaşlar selam, Elimde 1000 TL değerinde hediye kuponu var. 800 TL'den vereceğim. Anında 200 TL indirim kazanmış olacaksınız. Kupon Hepsiburada kuponudur ve hepsiburada satıcılı ürünlerde geçerlidir. Sepette indirim olan ürünlerde geçerli olmaz.
  5. Aranel Ciryatan

ServisPoint Rezilliği

2070S ekran kartımı fan problemi nedeniyle verdim. RGB'leri bozulmuş ve güç girişleri düzgün çalışmıyor şekilde geri yolladılar. Anında tekrar yolladım ve sonucunda iade ve değişim kararı çıktı. Allahtan distribütör Endesks bilişimdi ve çok müşteri odaklı yaklaşıp muadil kart değişimi yaptılar...
  6. Aranel Ciryatan

Aliexpress den ürün aldım bir türlü gelmiyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Ürünlerin hepsi aynı anda geldi ise çocuk saati yüzünden ürünler gümrükte kalmış durumda. Firma ile görüşün o ürünü almak istemediğinizi iletin ve diğer ürünlerinizin yasalara uygun olduğunu belirterek talep edin. Çocuk saati için de bir bardak su iyi olur.
  7. Aranel Ciryatan

Çözüldü✓ Ofiste çağrı merkezi için kullanacak bilgisayar.

Beelink N95 ya da N100 fazlasıyla işinizi görür
  8. Aranel Ciryatan

Amazon Türkiye ve yaşattıkları mağduriyet

Hatalı açmışsınız yaşanan durum sonrası zararınız olan ürünü alırken ödediğiniz fiyat ve mevcut fiyat arasındaki fiyat farkı üzerinden anlaşmazlık açmanız lazım. Hatta bu durumda aradaki zarar tutarını bile ödemek zorunda kalır ilgili firma.
  9. Aranel Ciryatan

Amazon Türkiye ve yaşattıkları mağduriyet

Zaman kaybetmeden THH'ye başvurun. Amazon TR maalesef Amazon US'in müşteri memnuniyetinden çok uzak bir tavır sergiliyor. Basit problemler hep THH kararları ile çözülebiliyor ancak.
  10. Aranel Ciryatan

10 Kişiye 200 TL Değerinde Steam Cüzdan Kodu

Instagram'da gördüğüm ve neredeyse tüm forum sitelerine yazdığım çekiliş. :D İnşallah gerçekten ihtiyacı olan birilerine çıkar. Bu arada ID-Cooling Türkiye hesabı yapıyor çekilişi. https://www.instagram.com/p/CXbO9C0thfq/ Bu arada DA'da ilk mesajım da çekiliş mesajım oldu. Teknik konularda...
Top Bottom