ArcH isimli üyenin son içerikleri

1. A

Rtx 2060 galax alınır mı?

Rtx 2060 alıcam galax öneriyorlar. Isınma sorunu vs var mı. Ayrıca teknobiyotikte çok ucuza satılıyor güvenilir mi?
  2. A

Hangi kartı tercih edeyim.

Sisteme sadece ekran kartı ve işlemci alıcam diğerlerini değiştirmek gibi bir plan yok aklımda.
  3. A

Kasa: Gametech Galaxy Mesh İşlemci: ryzen 5 3500x Anakart: Asus Prime b450m-k Ram: Corsair 16gb (modelini hatırlamıyorum) Ekran kartı:?
  4. A

Kimileri var diyor kimileri yok diyor zotac için
  5. A

Rtx 2060 alıcam ama ısınma sorunu olmamasını istiyorum. Hangi marka ve modeli alayım? Bütçem çok yok biraz daha ucuz olanları söylerseniz sevinirim.
  6. A

Gigabyte rtx 2060 ısınır mı?

şuan itopyada indirimde 3200
  7. A

gaming oc
  8. A

Rtx 2060 marka önerisi.

maks 4000
  9. A

Rtx 2060 marka önerisi.

Rtx 2060 alıcam ısınmaması için hangi markayı önerirsiniz.
  10. A

itopyada indirimde gigabyte o yüzden almak istiyorum
  11. A

Ne alıcam agalar o zaman msi soruyorum ısınır diyorlar başkasını soruyorum ısınır diyorlar. Sorumda belirttiğim şeyi dikkate alsaydınız keşke "Kasasını ve sıcaklık değerlerini söylerse sevinirim"
  12. A

gametech galaxy var şuanda kasa olarak
  13. A

Arkadaşlar hangi forumu okursam okuyayım herkes her karta her modele ısınır yok alma onu al bunu al diyorlar. Kasamda 4 fan var gereksirse 6 ya çıkartıcam. Gigabyte rtx 2060 kullanan varsa kasasını ve sıcaklık değerlerini söylerse sevinirim.
  14. A

AMD Ryzen 5 3600 İşlemcili bu sistem nasıl?

Evet çok komiksin. Tartışmaya gerek yok çok komik geliyorsa gülmeye devam edebilirsin.
  15. A

AMD Ryzen 5 3600 İşlemcili bu sistem nasıl?

Dikkat etmemiş olamaz mıyım? Komik bir şey göremiyorum.
Top Bottom