Arda44arda isimli üyenin son içerikleri

1. Tam set satılık pc (da sistem)

Tam set satılık pc (da sistem)

Herkese iyi günler yaklaşık 2.5 yıl önce aldığım sistemim satılıktır özellikleri aşağıda mevcuttur. Kasa: Gigabyt B450M S2H Anakart Amd Ryzen 5 3500 işlemci Asus Phoenix 1660 Super 6 GB OC ekran kartı Gskill (8+8) 16 GB 3200 mhz Ram Sandisk Ultra 500 GB m2 ssd (2400/1750) bellek Corsair Delta...
  2. A

Fiyat performans kablosuz kulaklık önerisi

Herkese merhabalar iyi forumlar 800 1000 TL arası kablosuz kulak üstü kulaklık arıyorum ders dinlerken konforlu olması ve arada müzik dinlerken tatmin etmesi lazım ve fazla dışarıya da ses vermesini istemiyorum kriterler çok olabilir ama foruma güveniyorum iyi kötü öneride bulunursanız sevinirim...
  3. A

Ders çalışmak icin uygun fiyatlı tablet önerisi

Oncelikle herkese merhaba ders çalısabilecegim uzerine not alabilecegim bir tablet ariyorum butcem 5k kalem de yanında lazım honor pad 8 i cok ovduler ama kalemi yok ona ugun uygun fiyatlı bir kalem onerebilirmisiniz veya dha iyi bir tablet yine kalemle birlikte
  4. A

Bilgisayarımı satmayı düşünüyorum fiyat bilemiyorum

Oncelikle herkese merhaba 2 yıl önce toplama pc almistim sıfır ve satmaya karar verdim ama fiyat bilgim yok bi sorayım dedim klawye mous vs her şey birlikte vericem Kasa: Gigabyt b450m S2H anakart Ripjaws 8+8 16 gb ram Ryzen 5 3500 işlemci Asus Phoneix 1660 super Corsair delta RGB kasa (donanim...
  5. A

Biosa giriş yapamıyorum

Tuştan eminim ztn bios tusuna bastığımda ekran siyah ekranda kalıyor normalde siyah ekran vermiyor sadece biosa girince siyah ekranda kalıyor
  6. A

Biosa giriş yapamıyorum

Merhaba arkadaşlar pc yi açarken biosa giriş yapamıyorum direk açılıyor cmd komuttan girmeye çalıştığımda ise girdiğimi anlıyorum ama siyah ekranda kalıyor sadece biosa girmeye çalıştığımda böyle bir hata alıyorum sebebi ne olabilir
  7. A

Max 200TL klawye önerisi (2022)

Uzun zamandır akakceden takip ettiğim klawyeler var ama hiç uygun fiyata düşmüyor o edebileceğiniz f/p klawye var mı oyun genelde oynuyorum şimdiden teşekkürler
  8. A

150-250 mekanik klawye onerisi

50 TL'lik kuponu nereden alabilirim 😀
  9. A

150-250 mekanik klawye onerisi

150 250 arası oyuncu klawyesi arıyorum mekanik olması onmeli mum pas olur olmaz o çok da önemli degil
  10. A

Ekran kartı benzeri değişim

Daha sunullmadi ama ekran kartları hakkında bir bilgim olmadığı için benzer ekran kartlarını sordum
  11. A

Ekran kartı benzeri değişim

Merhaba gerçekten çok acil bir sorum var saphire 5500 XT 8gb versiyonun almıştım itopyadan ve ekran kartı bozuldu garantiye gönderdim şuan iade değişim dediler bende değişim istedim ama stoklarda olmadığını bu yüzden de benzer ekran kartı seçeneklerini sunup onlardan birini secmemi istediler...
  12. A

Kasa çalışıyor ama ekran gelmeme. Hatası

Zaten ekran kartına takıyorum ama yinede olmuyor kablo da değiştim yine olmadı
  13. A

Kasa çalışıyor ama ekran gelmeme. Hatası

Kasam çalışıyor fanlar fln klavye mouse kulaklık rgblerine kdr ama görüntü gelmior bios pilini tak çıkar yaptım ramlari temizleyip tak çıkar yaptım genellikle sadece bu iki yöntem vardı ve power tuşuna 40 snye basın diyordu onu da yapmama rağmen no Signal diyor eğer bildiğiniz bı çözüm varmı 2...
  14. A

Ryzen 3 3100 mi yoksa Ryzen 5 3500mü

Arkadaşlar R5 3500 mu yoksa r3 3100 işlemcili daha iyi performan verir simiden cevaplarınız için teşekkür ederim
  15. A

100 TL altı oyuncu mous

Öncelikle selamınaleyküm 100 civarinda veya daha az bir gaming mous u arıyorum şimdiden teşekkür ederim
Top Bottom