arda55 isimli üyenin son içerikleri

1. arda55

mekanik klavye önerisi istiyorum

sagolasin kardes iyi aksamlar
  2. arda55

bide trendyoldann alma şartı çıktı hocam sonuca varamıcaz heralde @egecabbar https://www.trendyol.com/airstorr/k50-full-rgb-optical-switch-q-gaming-tam-mekanik-klavye-p-723436916/yorumlar bunu beğenmiş pek içime sinmedi ama alalımmı
  3. arda55

yani numpad istiyomuş 1712608785 aynen kral
  4. arda55

kanka bide şöyle bi durum var arkadaş küçük istemiyomuş
  5. arda55

ne kadar miktar artmaktan bahsediyoruz
  6. arda55

sağolasin kral başka önerileride bekliyorum çıkarsa aralariinda seçim yapalim
  7. arda55

klavye hakkında pek bilgim yok zaten arkadaşım için bakıyorum bende bu miktar para olacakta sanki klavyeye vericem. neyse beyaz olacak mekanik olacak switch belirtmedi kendisi bütce 800 -1000 civari maksimum 1000 diyelim
  8. arda55

Yardım Kablolu kulakiçi kulaklık önerisi

Araştırdım sony daha iyi gibi görünüyor sağolun hocam 1694194423 Sizi çok uğraştırmak istemiyorum ama başka bir öneriniz var mıdır siyahını almak için 180 lira ödeyeceğim ona göre renge de bakarsanız siyah veya beyaz olsa iyidir
  9. arda55

Sağolun hocam bide karşıma jbl c100 çıktı o nasildır
  10. arda55

Sesi nasıldır sürücüsü küçük gibi duruyor 1694193745 Örgü kablo bulabilirmiyiz hocam
  11. arda55

200 TL ye kadar bütçem var A101 den 60 TL lik bir kulaklık almıştım şuanda 46. Tamir edişim artık diyorum ki yeter yenisini almak istiyorum kablosunun sağlamlığı ricamdır öneride bulunursanız sevinirim
  12. arda55

Yardım kşlavyeye .çay döküşlmesi sponucu tuşlşların yanşlışl basması

.çay ge.çen gün döküşldü 1688053178 tuşlşları söküp alkol lü bez sişlsem .çözüşlürm,ü
  13. arda55

Yardım kşlavyeye .çay döküşlmesi sponucu tuşlşların yanşlışl basması

uşlaptpopunoo kşlavyesine .çay döktüm tuşlşlar yanşlışl basıypo göründüğü gibi ne yapmaşlıyımo
Top Bottom