ArdaAK0 isimli üyenin son içerikleri

1. A

Asus Servisi Black Smeraing Problemini Düzeltebilir Mi?

Sıfırında da muhtemelen aynı hata olacak olmama garantisi var mıdır? 1674073534 Bir de servis kaç gün sürer?
  2. A

Asus Servisi Black Smeraing Problemini Düzeltebilir Mi?

Arkadaşlar monitörde 5 aydır black smearing sorunu var ve ghosting aynı zamanda.İşlerim çok yoğundu o yüzden hiç vakit bulamadım düzeltmeye iade etmeye vs. ama şu aralar boşum.ASUS VG247Q1A modelini kullanıyorum.Garantiye versem ne yapabilirler ve düzelir mi sizce yada ne yapmalıyım?
  3. 9 adet oyun bulunan EA Games hesabı

9 adet oyun bulunan EA Games hesabı

Hesabın içinde: -Battlefield 1 -Battlefield 3 -Battlefield 4 -Battlefield 5 -Star Wars: Battlefront II. -Star Wars Jedi: Fallen order. -Star Wars squadrons. -Need for Speed hot pursuit Remastered. -Dragon age: Inquisition. Olmak üzere 9 oyun bulunuyor bunların tamamını Steam'den indirimsiz...
  4. A

18 Yaş Altı İçin Banka Hesabı Önerisi

Paparayı zaten kullanıyorum.
  5. A

Saydığım özellikler mevut mu?
  6. A

Arkadaşlar 15 yaşındayım ve tosla,nays gibi uygulamalar para gönderip/almak veya başka işlemler için kendi banka hesabından transfer istiyor.Bir de IBAN lazım olabiliyor bana. -IBAN -Mobil/İnternet Bankacılığı kullanabilme gibi özellikleri sağlayabilen 18 yaş altı açılabilecek bir banka var mı?
  7. Steam 50 TL Cüzdan Kodu Satıyorum İlgilenen Varsa Yazabilir mi?

Steam 50 TL Cüzdan Kodu Satıyorum İlgilenen Varsa Yazabilir mi?

Arkadaşlar elimde 50 TL Steam cüzdan kodu var. Okullar da yakın zamanda başlayacağı için oyun oynamaya vaktim olmayacak çok fazla o yüzden en azından nakit olsun diye satmak istiyorum.Sadece papara üzerinden olabilir.
  8. A

Steam 50 TL Cüzdan Kodu Satıyorum İlgilenen Varsa Yazabilir mi?

Arkadaşlar elimde 50 TL Steam cüzdan kodu var. Okullar da yakın zamanda başlayacağı için oyun oynamaya vaktim olmayacak çok fazla o yüzden en azından nakit olsun diye satmak istiyorum.Sadece papara üzerinden olabilir.
  9. A

God of War (2018) Hikayesi Bağlantılı Mı?

Çok teşekkür ediyorum diğer forumlara danışmak yerine ilk buraya gelseydim keşke.:)
  10. A

https://www.turkmmo.com/god-of-war-oyunlari-sirasi-h1000031206.html şu sırayla mı izlemem lazım? (hepsini oynamam mümkün değil :D)
  11. A

Bu video yeterli olur mu?
  12. A

Arkadaşlar hazır güzel bir sistemim varken PC de God of War (2018) oynamak istiyorum fakat daha önce diğer oyunları oynamadım sadece bu oyunu oynarsam hikaye anlamında sıkıntı yaşar mıyım?
  13. A

Turkcell Superonline fiber pakete geçtikten sonraki ping artışı

Hmm anladım.Teşekkür ediyorum.
  14. A

Turkcell Superonline fiber pakete geçtikten sonraki ping artışı

Bant daralması olup olmadığı nasıl anlaşılır?.POP akışını isteseler düzeltemezler mi? 1660252612 Ankara 1660252654 İkisinden biri olduğunu nasıl anladınız? :D
Top Bottom