ardadayican isimli üyenin son içerikleri

1. A

MSU nuz nasıl geçti ?

ben hala anlamadım hocam bu soruyu niye iki boşluk var allahtans ınavda max 1 dk düşündüm de sonra çözemem diye geçtim
  2. A

benim neyim var hastalık

Var ama hafiften geçmeye başladı ilk defa böyle 1 şey yaşıyorum 1 hafta olacak midem düzelmedi bugün dünden daha iyiyim ilaçlar sanırım işe yaradı biraz midemde çok bir değişiklik yok ama bağırsaklar çalışmaya başladı gibi
  3. A

benim neyim var hastalık

arkadaşlar allah aşkına bana yardımcı olun 5-6 gündür midem bulanıyor anca dün zaman bulup gidebildim doktora , doktor grip soınrası enfeksiyon dedi bir kaç ilaç yazdı şuruup falan verdi ama dünden beri kullanıyorum gerçekten hiçbi gelişme yok hala aynı midem bulanmadıgı zamanlarda bile rahat...
  4. A

Yks hazırlanan tayfa

kitap ve geometri bakış açımı geliştircek bi yt kanalı varsa çok iyi olur
  5. A

Yks hazırlanan tayfa

geometri tavsiyesi gelirmi daha 0 gibi bişeyim önercegin hoca falan varsa güzel olur 1705606309 hocam geometri tavsiye varmı
  6. A

Kalıcı F/P parfüm önerisi

beyler zara gold silver paketınden aldım 2li 650 kokusu iyi ama dedikleri gibi 325 e daha iyisini alacağınızı zannetmiyorum
  7. A

Kalıcı F/P parfüm önerisi

zara diyolar ama kalıcı mı bilmiyorum
  8. A

Bargello parfüm önerisi

kalıcı mı hocam
  9. A

spora gidiyorum Kilo veremiyorum

çok teşekkür ederim daha faydalı olamazdınız gerçekten allah razı olsun 1700501218 aslında 5 ay oncesıne kadar 75 kiloydum sonrasında yemek yesemde kilo veriyordum zargana olmaktan çok korktugum icin bende abur cubur yedim zargana olacagıma kilolu olayım diye :(( (şuan 85 im)
  10. A

şeker 0 hocamda yağ yemededn yağ yakamazsın muyhabbeti noluyo anlamadım
  11. A

kilom iyi ama yağlıyım hocam kas oranım düşük yağ yakmaya calısıyorum
  12. A

yok hocam aralıklı oruç yapıyorum protein karbonhidrat yeterince alıyorum yağ 0 a yakın
  13. A

183 boyum 85 kiloyum 2haftadır spora gidiyorum ve diyet yapıyorum kalori açığımda var zayıfladıgımı da hissediyom fakat tartı değişmiyor varmıdır bi sebebi her şeyi kuralına uygun yapıyırum
  14. A

Telefonda konuşma fobisi nasıl yenilir?

alışıyosun bi süre sonra
  15. A

Aldığınız en güzel mesaj

Top Bottom