ARDAER isimli üyenin son içerikleri

1. ARDAER

Hangi işlemciyi ve anakartı almalıyım

merhaba şuan MSİ B540M M2V2 anakart ve r5 2600 kullanıyorum ekran kartı olarak da 1660 super var msi gaming, işlemci ve anakartı değişmek istiyorum acaba çok da aşırıya kaçmadan güncel oyunlarda bana yetebilecek ne alabilirm. bütçe ortalama 4-5k
  2. ARDAER

Ekran kartı kısa süreli Full çalışıyor

Merhaba, MSİ GTX 1660 SUPER GAMİNG ekran kartım var R6,SOT gibi oyunlarda anlık olarak oyun ıcınde fanlar full çalışıyor bu 3 5 saniye kadar sürüyor sonra eski haline dönüyor sürüm en güncel sürüm driverlar olsun windows olsun gözle görülür bi sııntı yok afterburner üzerinden değerlere bakıyorum...
  3. ARDAER

Çözüldü✓ b550M pro anakartını almak istiyorum r5 5600x işlemcisi ile kullanılırmı

Bios güncellemek çok kolay b550 anakartlar destekler zaten kullanırsın diye düşünüyorum
  4. ARDAER

chivalry 2 ana menüde ekran kartı %90+ kullanıyor

Chivalry 2 oynarken oyun içinde sıkıntı yok ancak ana menü de ekran kartı %85-95 arası ve fanlar ara sıra full dönüyor 2 3 saniye sonra duruyor ama oyun içinde bir sıkıntı yok ne ile alakalı olabilir oyundan mı yoksa sistemden mi 1667141767 ekran kartı 1660 SUPER GAMİNG
  5. ARDAER

Acil!! Anakart üzeri boot yanıyor bilgisayar ssd görmüyor

Foto çok bütük diyor atamıyorum ama böyle sıralamış şeklide sata falan m2 yazıyor hepsinin yanında not present
  6. ARDAER

Acil!! Anakart üzeri boot yanıyor bilgisayar ssd görmüyor

Anakartım üzerinden açılırken boot ışığı yanıyor ve direk biosa atıyor anakartımda 1 tane m2 takılı başka depolama yok ama anakart onu görmüyor ve sanırım bu yüzden boot edemiyor lütfen yardımcı olun.
  7. ARDAER

Yardım BİLGİSAYARIM KULAKLIĞI GÖRMÜYOR

Hyperx cloud 2 wirelles kullanıyorum 5 dakika once pc kapatıp açtım kulaklık hiçbir şekilde görünmüyor bilgisayarda neden olabilir bilgisi olanlar acil yardım lütfen. 1655392579 gördüğünüz fotoğrafta vg278 yazan yerın alt kısmında hyperx cloud 2 diye bir seçenek olması lazım fakat yok
  8. ARDAER

HYPERX CLOUD 2 WİRELLES SES KESİLME SORUNU.

hayır modem salonda ethernet kablosu kullanıyorum kasa da masanın üstünde arasında bir cihaz yok bağlantı kesebilecek
  9. ARDAER

HYPERX CLOUD 2 WİRELLES SES KESİLME SORUNU.

Merhaba arkadaşlar aranızda bu işle uğraşan yada belki bilgisayarımla alakalıdır bilmiyorum ama kulaklıktan hem yazılım hem de donanım olarak iyi anlayan var mı ,çünkü şuan kullandığım hyperx cloud 2 wirelles kulaklığımda aralıkları belli olmaksızın 3-5 saniye sesi gidiyor ve tekrar geliyor...
  10. ARDAER

Yazılımcılıkta sertifikalarmı yoksa üniversite diplomasımı daha önemli?

konudan haberim yok açarmısın biraz
  11. ARDAER

Amazon'dan alınan CPU ve GPU gümrüğe takılır mı?

yok bence sonuçta ödemişsin faturası şeyi var olmadı iade edersin bence o kadar sıkıntı olmaz çözümü vardır illaki
  12. ARDAER

ama tekrar söylüyorum MIT mezunu ol teneke olursan onca emek boşa gider
  13. ARDAER

ya okuduğun üniversiteye göre değişir saçma sapan bi üniversitede yazılımcılık okuyup mezun olmakla (yani bunu illa diplomam olsun dediğin için söyledim) mesela sallıyorum galatasaray üniden mezun olmak aynı şey değil illaki işveren gözünde fark yaratır
  14. ARDAER

üniversite diplomasının çok bir işe yarayacağını sanmıyorum bu işle uğraşan arkadaşlar daha iyi bilir bence ama yazılımcılıkta esas ciddi anlamda işini iyi yapmak kendini geliştirmek yani lise mezunu olup yazılım dilinde uzman olsan iş bulursun yine de biraz sığ düşünce olabilir ama böyle bence
  15. ARDAER

Amazon'dan alınan CPU ve GPU gümrüğe takılır mı?

mesela 1600 euro bişe aldık ama alırken aynı şekilde üstüne vergi eklendi amazon tarafından 1900 euro oldu diyelim yine de takılıyor mu
Top Bottom