ArdaM
Reaksiyon skoru
6,050

Profil mesajları Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• Selamlar hyperx cloud 2 kullanıyorum fakat oyunlarda hiçbir şekilde adamların nereden geldiğini anlayamıyorum gamepower medusa bile kat kat daha iyiydi yardımcı olabilecek misin bana?
    Usta CS hayatım boyunca ilk kez Keydrop'tan kasa açtım ondan da 40 centlik Revolver'la 11 centlik Sg553 çıktı iki tane dandik skin.
    Neyse bunları upgrade etme diye bişey var aynı fiyatta farklı skinler falan çıkıyor bu ne oluyor hiç anlamıyom bu işlerden sen anlarsın :D
    Nasılsınız hocam 😎😎😎
    ArdaM
    ArdaM
    Fena değil, 4500 TL civarında geziyorum. 1-2 hafta daha envanteri kasıp birkaç pahalı item alıp hevesimi alacağım, sonra 1500-2000 TL arası 3 bıçak alacağım. Onlarla her hafta 10% karlı takaslar yapacağım, böylece haftada 450-600 TL civarı kar edeceğim. Eski sermaye ile aynı bıçaklardan bir daha alıp 450-600 TL'lik itemleri gerçek para karşılığında satarak nakit geliri elde etmeyi düşünüyorum. Belki envanteri biraz daha kasar, 6000 TL falan yaptığımda başlarım. Ayda 1500-2000 nakit geliri elde etsem yeterli, birkaç ay para biriktirip çıktığında iPhone 13 falan alırım diye düşünüyorum.
    mericcerbay
    mericcerbay
    İphone 13'ü boşver bilgisayar diz Ps5 al yada Eğitiminde kullanabilirsin.
    ArdaM
    ArdaM
    Bilgisayara ihtiyacım yok, şu anki yeterli. PS5'e de gerek duymuyorum. Eğitim konusunda zaten başarılı bir öğrenciyim, derslere yüklenirsem rahatlıkla derece yapıp iyi bir üniversiteye girebileceğimi düşünüyorum.
    Apple sevmeye başladım, ekosistem olarak da çok iyi. Apple Watch'a da hastayım, böyle bir gelirim olursa ona harcarım :D
    1621593616850.png

Envanterim 4400-4500 TL arasına ulaştı 😍
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
390,303