Ardanizz isimli üyenin son içerikleri

1. Ardanizz

Camcıda akvaryum yaptırmak

biliyorum baktım baya ama izmitte yok
  2. Ardanizz

Camcıda akvaryum yaptırmak

Camcıda akvaryum yaptırmak istiyorum Fakat fiyatları bilmiyorum içinde hamster besleyeceğim içinde su değil talaş olacak ondan çok kalın olmasına gerek yok aklımda En 100cm boy 40cm genişlik 50 cm bir akvaryum var yeni akvaryum yaptıranlar veya bilgisi olanlar bakabilirmi
  3. Ardanizz

pc açılıyor ekran gelmiyor

3 ay önce aldım bilgisayarı gayet güzel kullandım pc açılıyor biosa girebiliyorum ancak windows ekranina geldigimde ekran siyah kalıyor windows-shift-kontrol-b denedim ayrıca ctrl-alt-deleteden görev yöneticisine girmeyi denedim ancak açılmadı
  4. Ardanizz

GTA V Online giremiyorum

Hayır evden bağlanıyorum
  5. Ardanizz

GTA V Online giremiyorum

Gta v korsan indirmedim ancak başka 1 2 tane oyun indirmiştim 1702915738 oyunun dosyalarını nasıl doğrulayacağım
  6. Ardanizz

GTA V Online giremiyorum

'' Sorry, Social Club is currently experiencing technical difficulties and online services have been temporarily disabled.'' yazısı geliyor önüme online girmek istediğimde -Modemi sıfırladım -Güvenli internet etkin değilmiş operatörden öğrendim -Modemi 2 Kez kapatıp açtım Ne yapmam lazım...
  7. Ardanizz

İş görmezlik raporu okulda geçerlimi

Konsere giderken ayağımı çatlattım ve sonrasında rapor aldım. Son sınıf meslek lisesi kimya öğrencisi olduğumdan stajım var ve bunun için iş raporu istedim. Okul raporuda lazımdı bunu doktora söylediğimde, iş görmezlik raporunu fotokopi çekip bana verdi. Yani sonuç olarak 2 tane iş görmezlik...
  8. Ardanizz

PC topladım Yardımcı olurmusunuz

tamamdir dostum cok tesekkur ederim sanirim ikinci attigin linkteki sistemi alacagim saol
  9. Ardanizz

dostum site hic onemli degil ve linki acinca sepet bos aciliyor istersen topladigin sistemin ss ini at
  10. Ardanizz

bütçem kisitli oldugu icin 5500 sectim 5600 ekleyince 1200 TL fiyat artiyor
  11. Ardanizz

gençer gaming ilgisiz bir firmami ve donanim arsivi ne zaman yeni sistem yapar bilgin varmi
  12. Ardanizz

zaten hazır sistem düzenleyip bu hale getirdim https://www.gencergaming.com/testo
  13. Ardanizz

23.755 TL ye topladım sizce iyi mi? -Ryzen 5 5500 RTX4060 ile Darboğaz yaparmı? -Sıvı soğutma veya Farklı bir hava soğutmaya gerek varmı yani Stok fan iş görürmü? +bütcem 24.000 önerebiliceğiniz daha iyi bir sistem olursa yazın lütfen
  14. Ardanizz

24.500k RTX Sistem yardımcı olurmusunuz

tamamdır dostum yardımların için çok saol iyi forumlar
  15. Ardanizz

24.500k RTX Sistem yardımcı olurmusunuz

anladım demek istediğinizi çok saolun son bir soru olarak bir sistem buldum rx 6600 bir kaç şey ekleyerek fiyatı 24k bandında tutabildim bakarmısınız rica etsem Sistem: https://www.gencergaming.com/da-c5
Top Bottom