Art is GC isimli üyenin son içerikleri

1. A

MSI DRAGON CENTER SORUNU ?

maalesef orada gözükmüyor. 2-3 defa tamamen kaldırıp yükledim pcyi yeniden başlatıp denedim yine aynı hatayı alıyorum.
  2. A

MSI DRAGON CENTER SORUNU ?

Arkadaşlar yeni topladığım pc de ilk başta dragon center çalışırken birkaç gün sonra açılmamaya başladı ne kadar çözüm varsa hepsini denedim olmadı fikir verebilecek olan varmı ?
  3. A

UPS önerisi (850VA-1000VA)?

Merhaba arkadaşlar elektrikler gittiğinde sistemi kapatmam için gerekli zamanı tanıyacak sessiz çalışan bir ups arıyorum önerilerinizi bekliyorum ? - Sadece kasa ve monitör bağlayacağım. - Ryzen5 2600 - Asus tuf gtx 1650 super -tomahawk max anakart- samsung m2 ssd - toshiba p300 1 tb hard disk...
  4. A

Maks 170 TL KULAKLIK ?

hocam aynı ürün trendyolda 134 TL alınır mı? dersin.
  5. A

Maks 170 TL KULAKLIK ?

Arkadaşlar merhaba maks 170 TL'ye mikrofonlu kulaklık önerebilir misiniz ? hem pc de ''cs'' oynarken ve müzik dinlerken hem de telefonda takıp kullanabileceğim bir kulaklık arıyorum.
  6. A

UPS Gerekir mi ? m2 ssd ve anakart uyumu ?

Arkadaşlar merhaba. yeni bir pc topluyorum parçalar kargoda 1 haftaya toplamış olurum. 3 adet sorum var sizlere. 1 Yaşadığım yerde uzun süredir bir elektrik problemi var özellikle kış aylarında yağmurlu günlerde gün içerisinde 3-4 kere elektrik gidebiliyor yazın bu kadar olmasada ara sıra...
  7. A

27 inc 144 hz IPS panel monitör tavsiye.

Merhaba 27 inç IPS panel 144 hz bir monitör arıyorum. freelance grafik tasarım işlerim için evde kullanabileceğim renk konusunda beni üzmeyecek aynı zamanda oyunda oynayabileceğim bir monitör arıyorum pivot özelliği olursa iyi olur. belli modeller var ama sizinde önerilerinizi almak istedim...
  8. A

550-600 ₺ PSU önerisi

teşekkürler öneri için. tercih edilebilir bi öneri olmuş.
  9. A

550-600 ₺ PSU önerisi

Herkese merhaba. 550-600 TL bandında kaliteli psu ne önerirsiniz ?
  10. A

27'' Monitör tavsiye ?

oyun çoğumuz gibi eğlenmek için oynuyorum daha çok iş odaklı kullanıcam monitörü ama ms değeri video edit yaparken işime yarar tabi. hocam f/p olarak güzel duruyor.
  11. A

27'' Monitör tavsiye ?

Herkese merhaba. 27'' monitör tavsiyesi verebilicek var mı? 27'' olması önemli arkadaşlar. Grafik Tasarımcıyım. Bütçem maks 1600 TL. 27'' için çok yeterli bir bütçe değil biliyorum ama eve alıyorum özelden aldığım işleri daha rahat yapabilmek için. boş vakitlerde oyunda oynuyorum. bütçe...
  12. A

Toplamayı düşündüğüm Ryzen 5 2600 + GTX 1660 sistem nasıl?

fikirleriniz için çok teşekkür ederim. dikkate alıcam dediklerinizi.
  13. A

Toplamayı düşündüğüm Ryzen 5 2600 + GTX 1660 sistem nasıl?

Arkadaşlar herkese merhaba. forumda yeniyim ve düşüncelerinizi almak istiyorum. Mesleğim Grafik Tasarım. Adobe Illustrator, Photoshop, Indesign, After effect, Premier vb.. programlar kullanıyorum boş vakitlerimde oyunda oynuyorum tabii. Artık yeni bir bilgisayara ihtiyacım var. düşündüğüm...
Top Bottom