ArtiAnius

Profil mesajları Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında

• Bazen bu leş gibi hayatın içinde yalnız kaldığımda foruma girerek kendimi avutuyorum yalnız değilim diye iyiki varsınız
    Thİs FeEdBaCk
    Thİs FeEdBaCk
    Yanlızlıkta bile yanlızlık dostundur. Yani hiç bir zaman yalnız kalmazsın.
    ArtiAnius
    ArtiAnius
    Kanka yok bee hep yalnızım dediğimde biri çıkıyor yardım ediyoe fakat bazen ağlamaktan başka çaren yoktur
    Dostlar bana 11.sınıf edebiyat için türk dili konu anlatımı önerdiğiniz bir youtuber varmı edebiyat tamamda sadece türk dili kaldı onu hangi youtube öğretmeninden öğrenebilirim yardımcı olur musunuz?

not:konu açmaya gerek duymadım boş yere konu açmayalım
    • Beğen
    Reaksiyonlar: borauysalcan
    ArtiAnius
    ArtiAnius
    bende sayısalcıyım fen lisesindeyim fakat edebiyat hocam matematik hocalarıma taş çıkartır üstümüze çok gidiyo ama dersi dinleyemedim ben evimde internet olmadığı için şimdide anlatıcak hoca arıyorum
    Leade
    Leade
    Defteri okuyarak yaparsınız bence, ben böyle gidersem sayısalda ortalamam 90-95 olacakken türkçe 50 olacak.
    Normal mi bilmiyorum ama ben kimya mat fizikten kokmayıp edebiyattan korkuyorum.
    ArtiAnius
    ArtiAnius
    evet bende şuan kimya fizik biyoloji mat değil edebiyattan korkuyorum
    Yazalım
    Slm
    En iyi cevap seç 👉👈👉👈
    LordHasan
    LordHasan
    Valla bilmiyorum ama msi MAG kasanın hava akışı baya iyi
    ArtiAnius
    ArtiAnius
    kanka ben böyle baya ince detaylı açılımına falan baktım mag inde fanları dragon center üzerinden kullanılmıyomuş arkadaki karta falan takkılınca anakarta takmak gerekiyormuş iyice araştırmak lazım
    LordHasan
    LordHasan
    Arkadaki kartın amacı zaten anakartta RGB yoksa diye anakartta varsa direkt oraya takarsın :)
    agalar herkese yazıyonuz banada yazın be nolur be:D
    • Hahaha
    Reaksiyonlar: E++n
    E++n
    E++n
    Bende böyleyim aga herkesin profilde muhabbet dönüyor bir benim profilde muhabbet dönmüyor
    ArtiAnius
    ArtiAnius
    harbi yazmıyolar feritin bir lafı var bilirmisin tamam abi ben *****************
    • Beğen
    Reaksiyonlar: E++n
    ArtiAnius
    ArtiAnius
    hızı 0.25 al izle
    Az önce hortlattığın konudan uyarı yiyebilirsin, forum kurallarına yeni maddeler eklendi görmediysen bak istersen
    ArtiAnius
    ArtiAnius
    forum kurallarımı değişti yani o konuyu abdullah abi açmış ve kilitlememiş bende yazmayı uygun gördüm sonuçta pazar günüde yazmışlar sorun olcağını sanmıyorum
    • Beğen
    Reaksiyonlar: AhmetN
    AhmetN
    AhmetN
    Bi bak istersen, 6 ay önce açılan konuyu hortlatmak yasak yazıyo ama sana uyarı verilmez bence
    ArtiAnius
    ArtiAnius
    Pazar günüde hortlatılmış kanka bana bir şey olmaz allahın izniyle
    • Beğen
    Reaksiyonlar: AhmetN
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular