atachu isimli üyenin son içerikleri

1. atachu

bilgisayarı sıfırladım benimle birlikte başka bir bilgisayarda sıfırlandı

arkadaşlar bilgisayarı windows üzerinden formatladım. formatladıktan sonra abimin bilgisayarıda benimkiyle birlikte sıfırlandı. sanırım aynı windows hesabı oldugu için. geri getirme şansımız varmı
  2. atachu

phasmaphobia oynamak isteyen ?

phasmayı bana öğretecek beraber oynayacak birisi var mı kütüphanemde duruyor uzun süredir ama hiç adam akıllı oynamaya fırsatım olmadı
  3. atachu

Hangi Ayakkabıyı Seçmeliyim ?

bence blazer jumbo al blazer alacaksan
  4. atachu

Bu kol alınır mı ? Pc için kullanacağım

çakma ds önermem ama bu kolun snopy kontorland vs markalardan kalite açısından çok bi farkı yok gibi yorumlarına bakacak olursak. alınır diyorumben
  5. atachu

Yardım bir diskteki depolama alanının bir kısmını başka bir diske aktarmak istiyorum

Arkadaşlar 250gb ssd min 50 gb kadarı sadece windowsa ait olan C diski. Oyunlar için kullandığım ssd nin kalan kısmı ise A diski. C diskim sürekli dolduğundan ve boşaltmaktan bıktığımdan A diskinin bir kısmını C ye aktarmak istiyorum. Dediğim gibi iksiide aynı disk sadece farklı bölümler. Nasıl...
  6. atachu

Sons Of The Forest için ekip

istek yolladım kanka
  7. atachu

sons of the forrest oynayacak kişi arıyourm

oyunu olmayanlara crackli bi şekilde nasıl online oynayacağını anlatabilirim özelden.
  8. atachu

Saç stilim ne olabilir

kafanın arkasının yapısı nasıl kilolu musun zayıf mısın ona göre değişir. eğer kafanın arkası yuvarlaksa düz inmiyosa modern mullet tarzı bi şey deneyebilirsin ama ilk olarak mutlaka uzat
  9. atachu

adblock çalışmıyor??

buda çalışmıyor bende acaba operaya geçsem sorunum çözülür mü ?
  10. atachu

adblock çalışmıyor??

adblock geçen gün birden çalışmamaya başladı. bir tane dahauzantı ekledim ve çözüme ulaşamadım adblockta bir sorun mu var ?
  11. atachu

Elektro gitar hakkında bilgi lütfen

böyle markaları önermiyorum çok zor ama mümkünse ephphone gibi markalara yönelin veya cort olabilir. piyasayı takip etmiyorum bayadır ama ephiphone cort squier gibi markalar ismi olduğundan kolay satarsınız yükseltmek veya bırakmak istediğinizde
  12. atachu

AŞK VE SEVGİ ARASINDAKİ FARK

sevgi herkese hissedilir ama aşk tutkudur sadece özel hissetirene karşı hissedilir. bazen dersin yok asla olmaz ama öyle biri çıkarki tüm kriterlerini yargılarını kırar köpeği olursun. aşk tamamen elinde olmayan bi şey
  13. atachu

17 yaşında sakal çıkmaması

jilete vurmanın herhangi bi faydası yok bekle zamanla çıkcak sakal daha yaşın kaç
  14. atachu

Öpüşen sarılan insanları görünce çok fazla sinirleniyorum?

mavi göz kumral saç 186 boy asosyal olup cahilce kudurmana engel olacak kadar bile sosyalleştirememiş seni yazık
Top Bottom