Atahan isimli üyenin son içerikleri

1. A

Turkent İnternet Kullanmaktayım Hızım normal mi?

Telefon hat girişinden alıyorum interneti Sizce şuanda modem arayüz deki hızım nasıl?
  2. A

Turkent İnternet Kullanmaktayım Hızım normal mi?

Merhaba, 1 seneyi geçkindir turknet kullanıyorum binamızda alt yapı var sadece kabloların eski olduğunu biraz söylediler biraz daha hızın artması için tesisat değişmesi gerek dediler. Mevcut paket: 75Mbps Modem: TP-LINK TD-W9970 Teknik destek ekibi gelmeden önce 42 Download 8 Upload...
  3. A

Teknobiyotik den toplama bilgisayar aldım bi bakarmısınız?

Halen kargoya verilmedi 3600 Kalmamış ellerinde o yüzden yarın vericez dediler yarın vermezler ise şikayet edicem zaten.
  4. A

Teknobiyotik den toplama bilgisayar aldım bi bakarmısınız?

Merhabalar Öncelikle, ÜRÜN LİNKİ: https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-x15-oyuncu-bilgisayari.html EK: 700W 80+ Ve 1TB HDD Geçen hafta pazartesi akşam sipariş verdim (13.04.2020) Salı günü sabah işleme koyuldu (14.04.2020) Müşteri destek ile konuşuyorum gayet ilgililer teşekkür...
  5. A

Displayport Önerisi (RTX 2070 SUPER İÇİN)

Teşekkür ederim
  6. A

Anladım çok teşekkür ederim o zaman paraya kıyıp o 100TL lik olanı alayım
  7. A

75 TL Falan varmı acaba ?
  8. A

Merhaba arkadaşlar HDMI 2.0 Aldım ancak araştırmama göre Displayport daha iyimiş önerebileceğiniz bir ürün varmıdır? V2.0 Araştırdım bulamadım 1.4 falan bulamadım hep 1.2 var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler .
  9. A

Teknobiyotik'ten Hazır Sistem Alınır mı?

Teşekkür ederim sorularıma cevap oldunuz iyi forumlar dilerim sağlıcak ile kalın.
  10. A

Teşekkür ederim siparişi yarın akşam veriyim o zaman sağolun Sizce kaç günde gelir onuda sorayım son olarak?
  11. A

Sorun sıkıntı yaşar mıyım ? benim için önemli olan bu
  12. A

Her hangi bir sorun sıkıntı yaşar mıyım sizce?
  13. A

Teşekkr ederim ancak sorularımın tamamı hakkında bir fikriniz varsa benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
  14. A

Öncelikle Selamın Aleyküm Arkadaşlar, Arkadaşlar hastahane de çalışmaktayım ve biliyorsunuz ki şu dönem de biraz olsun evime girdiğim zaman kafa dağıtmak istiyorum bunun için bilgisayar almayı düşünüyorum. Teknobiyotik sitesi nasıl bir site bilmiyorum bu yüzden affınıza sığınarak sorularımı...
Top Bottom