Atahan34 isimli üyenin son içerikleri

1. Atahan34

Redmi Note 7 telefonun arka kapağı açılıyor

Herkese iyi geceler. Başlıkta da yazdığı gibi Redmi Note 7 kullanıcısıyım, yaklaşık 4.5 yıldır kullanıyorum telefonu. Birkaç ay önce batarya şişmesi yüzünden telefonu tamirciye götürmüştüm ve orijinal batarya taktırmıştım. Şu an ise telefonumun arka kapağı kendiliğinden çıkmış durumda. (Normalde...
  2. Atahan34

AliExpress paramı iade etmiyor

29 Kasım'da sipariş vermiştim, 9 Aralık günü para iadesi hesabıma geldi.
  3. Atahan34

Amazon Germany üzerinden 50 Euro'ya Xbox Controller önerisi

Herkese iyi günler. Amazon Germany üzerinde şu Xbox kolunu gördüm: https://www.amazon.de/-/en/QAU-00009/dp/B0BSGYSK88/ref=sr_1_2?crid=3EUE6TPLVN8CD&keywords=xbox%2Bcontroller&qid=1702978400&rnid=1703609031&s=videogames&sprefix=xbox%2Caps%2C140&sr=1-2&th=1 Aynısı normalde Türkiye'de 2200 TL...
  4. Atahan34

Hocam peki daha bu cihazdan alışveriş yapamayacak mıyım? Başka bir cihaz ve hesap mı kullanmam gerekiyor?
  5. Atahan34

Hocam bu arada alışverişi Papara'dan yaptım. Papara'yı arayıp sorduğumda herhangi bir şey söyleyemiyorlar ama yine de yatar mı para? Bir de para iadesinden sonra aynı ürünü tekrar almaya çalışsam bir sıkıntı yaşar mıyım?
  6. Atahan34

Herkese iyi akşamlar. 29 Kasım tarihinde AliExpress'ten sipariş vermiştim. Sipariş başarısız olup onaylanmamasına rağmen kartımdan para çekildi. Şu anda sipariş durumum "kapalı" olarak gözüküyor. AliExpress desteğine yazdığımda herhangi bir canlı temsilciye bağlanamıyorum ve karşıma çıkan bot...
  7. Atahan34

Ali Express ile ilgili yaşadığım sorun

Hocam mesajınızı şimdi gördüm. Dediğiniz gibi farklı iki gmail ile aynı cihazdan girdiğim için oldu sanırım. Söylediğiniz kısımdan baktığımda siparişte "Durum: Kapalı" şeklinde yazıyor ve altında da "Hesaptaki güvenlik sorunları nedeniyle bu siparişi kapatmak zorunda kaldık. Lütfen daha sonra...
  8. Atahan34

Ali Express ile ilgili yaşadığım sorun

Herkese iyi günler, biraz uzun olacak kusura bakmayın. Dün akşam Ali Express'te şöyle bir sorun yaşadım. İndirimlerde Gamepad almak istiyordum fakat almadan önce jetonlar kısmında Merge Boss diye bir oyun var belki bilenler bilir, oradaki oyunu oynayıp indirim kuponu alayım dedim fakat...
  9. Atahan34

40-50 kilo verilirse deri sarkması olur mu?

Hocam ne kadar bir sürede verdiniz ve hangi sporla uğraşıyordunuz?
  10. Atahan34

40-50 kilo verilirse deri sarkması olur mu?

Herkese iyi günler. 18 yaşındayım, 1.93 boyunda ve 140 kiloyum. Bundan 3 sene önce diyetisyenle birlikte 128 kilodan 103 kiloya kadar düşmüştüm. Fakat araya pandemi girdikten sonra fazlaca kilo aldım. Pandemi bittikten sonra ara ara inişli çıkışlı dönemlerim oldu ve genelde 115-120 arasında...
  11. Atahan34

Router önerisi verebilir misiniz?

Herkese iyi günler. Modem alt katta duruyor. Dubleks evde yaşadığımız için üst kattayken bazı odalarda internete bağlanamıyorum. İnterneti laptopta kullanacağım. Oyun veya download/upload için beklentim yok sadece YouTube ve tarayıcıda stabil kullanabilmek için istiyorum. Konu hakkında pek bir...
  12. Atahan34

Wi-Fi kullanırken TurkNet sitesine girilmiyor

Herkese iyi akşamlar. TurkNet'in kendi sitesine Wi-Fi ile bağlıyken giremiyorum fakat mobil veri ile bağlıyken girebiliyorum. Sadece Turknet sitesinde oluyor bu durum. Nasıl çözebilirim?
  13. Atahan34

Windows 11 yüklerken boot menüde UEFI gözükmüyor

Evet destekliyor.
  14. Atahan34

Windows 11 yüklerken boot menüde UEFI gözükmüyor

Herkese iyi günler. Windows 11'e format atacaktım, Rufus ile ISO dosyasını USB'ye yazdırdım ama boot menüsüne geldiğimde böyle gözüküyor: İzlediğim videoda başında UEFI yazıyordu, benimkinde yazmıyor. Bu şekilde devam etsem sorun olur mu?
  15. Atahan34

Windows 10 Bluetooth kayboldu

Hocam masanın üstünde duruyordu herhangi ani bir oynatma da yapmadım niye öyle oldu bilmiyorum.
Top Bottom