Atakan. isimli üyenin son içerikleri

1. A

Google'da ekranda büyük pikseller çıkıyor

Google'da dolasırken ekrana siyah gri büyük pikseller çıkıyor oyunlarda ya da baska bir yerde sorun yok sadece Google da oluyor monitörden mi kaynaklı ekran kartından mı yoksa Google'ın sorunu mu?
  2. A

vg249qm1a monitör ufo test de titriyor

https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-238-vg249qm1a-270hz-1ms-hdmi-dp-freesync-premium-g-sync-fhd-ips-gaming-monitor_u22871 monitörüm bu ufo test de 5 10 saniye sonra titreme yapıyor scroll lada asağı inerken titriyomus gibi hissediyorum
  3. A

Fortnite bunlarla fps drobuna giriyor sebebi nedir?

monitörün 60 hz zaten 144 fps verir fortnite da bilgisayarın
  4. A

Puff sigaradan dahamı zararlı

sigaradan daha zararlı değil tabii ki sigara direk zehir bağımlılıkda yapmıyor tadı için içicekseniz ağzınıza çekin yada nargile alın 1703519403 illa alcam diyosanız ağzınıza çekin ciğerlerinize zarar vermeyin
  5. A

+18 konsere küçük yasta gidilir mi

mekan bar olduğu için yanımızdaki büyüğün konser bileti olması lazımmı
  6. A

veliyle girsem konsere sonra veli bizi soktuktan sonra dısarı çıksa olur mu
  7. A

oyundayken google cpu kullanımı artıyor ve video kasıyor

google ın görev yöneticisinden baktım izlediğim videonun cpu kullanımı 0 ken bir anda yükseliyo ve videoda kasmalar baslıyo genelde oyun oynarken oluyo çözümünü bilen var mı
  8. A

mekan 6:45 ankara
  9. A

yarın çok gitmek istediğim bir konser var ama +18 bende 18 yasında değilim internetten bilet alsam kapıda kimlik sorarlar mı girebilir miyim dısarıdaki insanlar üniversite öğrencisi sanıyor beni 21 22 yasında duruyorum
  10. A

2. ekrandan video izlerken video kasıyor

2. ekrandan video izlerken 1. monitörde de oyun açık video arada kasıyor. google %30 cpu kullanımına kadar çıkınca kasıyor
  11. A

Rtx 4060Ti 16 GB mı yoksa Rtx 4070 mi?

fortnite valo gibi oyunlarda sorun oluyormu darboğaz
  12. A

Büyük kafa için kulak üstü kulaklık önerisi

bendede aynı sorun oluyor ben arctis nova 4 aldım kafalığını çıkarınca kafa ağrıtmıyo
  13. A

Rtx 4060Ti 16 GB mı yoksa Rtx 4070 mi?

ise yarıyormu peki ben bulanık oluyo diye duymustum bende 5600x 4070 li sistem aldım darboğaz olursa kullanırım
  14. A

god of war 300tl alınır mı ?

sana hitap etmiyordur ben her dakikasını zevkle oynadım gow ragnaroku 2 günde bitirmistim
  15. A

god of war 300tl alınır mı ?

hikayesi mükemmel oynanısı grafikleride çok iyi kesinlikle alınır oyun ilk baslarda hikayesi kötü gelebilir açılıyo yavas yavas combatlarda gelisiyo ilerleyince 1702507711 Aksiyon her dakikasında var bulmacalar anaokul seviyesinde sağ sol keşif de isteğe bağlı
Top Bottom