atarandom isimli üyenin son içerikleri

1. atarandom

27k ya aldığım sistemim nasıl ?

güzel ama biraz pahalı 1693739475 @LEFT neden güldün kanka
  2. atarandom

2.el rx580 hala alınır mı?

hocam kesinlikle alınmaz sadece ekran kartı için 8 k ysa https://www.hepsiburada.com/sapphire-amd-radeon-rx-6600-pulse-8gb-128bit-2490mhz-gddr6-pci-express-4-0-ekran-karti-11310-01-20g-pm-HBC00000U5VD2 bunu önerebilirim
  3. atarandom

Akvaryumumdaki Balık Beni Görünce Kafasını Cama Vuruyor

hocam galiba sana suikast planlıyo ama o akvaryumdan çıkamadığı için sinirlenip cama vuruyor :kekw:
  4. atarandom

RGB ampul önerisi...

hocam farkları benim attığım daha ucuz ama daha eski arkadaşın attığıda daha yeni ama daha pahalı karar sizin
  5. atarandom

RGB ampul önerisi...

https://www.hepsiburada.com/osram-9w-led-uzaktan-kumandali-ampul-sari-beyaz-isik-806lm-pm-HB0000184VCX bunu öneririm hocam
  6. atarandom

Merhaba arkadaşlar sıfırdan Almanca öğrenmek istiyorum

. 1693654432 yazdığımı düşün derim hocam
  7. atarandom

Beyler bu sistem alınır mı

güzel sistem gibi gözüküyo bence alınır hocam
  8. atarandom

Sizin de bilgisayar başında oturunca ayaklarınız ağrıyor mu?

hocam bendede oluyor ben ayaklarımı uzatabileceğim bir yer buluyorum kendime sizde onu denerseniz iyi olur bilgisayarınız yanına veya altına ayaklarınızı uatabileceğiniz bir şek koyun öyle arımaz
  9. atarandom

Yeni aldığım pc birden kapandı

önemli değil kral yardımcı olduysam çok sevinirim iyi günler
  10. atarandom

Yeni aldığım pc birden kapandı

bendede rx 580 var bende aynı sorunu yaşadım ekran kartı görünmüyordu 1 fps dalaşıyodum bilgisayarın ekranında aldığım yere götürdüm hata olduğunu belirlediler bu 2 3 kez oldu sonra garantisi olduğu için kartı değiştirdiler bence zaman geçmeden aldığın yere götür ve göster geçmiş olsun
  11. atarandom

🔥 Zaha Pendikspor ile anlaşmak üzere

bencede yalan
  12. atarandom

🔥🔥RDR 3 çalışmaları duyuruldu!!🔥🔥

aynen öyle bıktık beklemekten ama bu kadar beklediğimize göre bence canavar bir oyun olacak
  13. atarandom

gta 5 fizikleri baya kötü evet ama bence gta 6 asla öyle olmaz benim fikrim böyle
  14. atarandom

evet ya gerçekten gta 6 beklemekten kuruduk :D 1693651634 rdr ye laf yok zaten kral 1693651685 rdr de gerçekten çok zevkli bi oyun 2030 da çıkacakmış rdr3 de
  15. atarandom

aynen kral
Top Bottom