atilla63azizoglu isimli üyenin son içerikleri

1. A

ARKADASLAR OYUNLARİN HEPSİNDEN KASMA YAPİYOR BİLGİSAYAR

Driver yükledim biraz daha iyi oldu gibi ama yinede içim rahat değil acaba ileride bir sıkıntı olurmu diye.... 1689583861 Sıcaklık değerlerim normal a normal olan seyoyun haricinde,de bazen KASMALAR darbogazlar oluyor
  2. A

ARKADASLAR OYUNLARİN HEPSİNDEN KASMA YAPİYOR BİLGİSAYAR

Öncelikle herkese selamlar arkadaşlar bilgisayarı Gencergaming ten aldım Sistem Anakart gigabayt b550 gaming x v2 Ekran kartı Sapphire 6800 XT 16 gb 256 bit Ram xpg 3200 MHz 32 GB İşlemci AMD reyzan 7 5800x3d Bu sistem oyunların hepsinde kasıyor donuyor Sebebi ne olabilir....
  3. A

Gençergami̇ng Sorumsuzluğu

Evet ben alsatciyim... kardeşim yanlış anlamada boş konuşuyorsun birini kendine birini kardeşime aldım ben ne söylüyorun sen ne anlıyorsun ALLAH'A EMANET.... 1689163006 Yok birini kendine birini kardeşime al satıcılar böyle şeylerin peşine düşüyor ise diyecek sözüm yok ben ilk defa alışveriş...
  4. A

Gençergami̇ng Sorumsuzluğu

ESSELAMU ALEYKUM KIYMETLİ DONANIM ARŞİVİ FORM KULLANICILARI İTOPYA GAMİNGGENTR SİNERJİ İNCE HESAP İVENTUS GİBİ YERLERDEN İRİLİ UFAKLI ALIŞVERİŞLER YAPTIM......İLK DEFA DONANIM ARŞİVİ SAYESİNDE 18 GÜN ÖNCE İKİ TANE HAZIR SİSTEM ALDİM SİPARİŞİM 18 GÜN SONRA ELİMDE OLDU BAYRAM ARAYA GİRDİĞİ İÇİN...
  5. A

BİLGİSAYARA BAŞKA BİR RAM TAKMAK...

Çok teşekkür ederim
  6. A

BİLGİSAYARA BAŞKA BİR RAM TAKMAK...

ESSELAMU arkadaşlar bilgisayara yeni bir ram takar isek BIOS ayarı haricinde her hangi bir program ayarlama driver gereklimi örnek RAM bellek,lerim 3200 MHz ben 4000 MHz yapicam her hangi bir program ek işlem gerekiyormu yoksa direk takip bios ayarlarını yaptıktan sonra kullana biliyor...
  7. A

Öneri KASA VE SOĞUTUCU UYUMU

Bu arada işlemci AMD 5800xd anakar gigabayt b550 V2 x gaming ddr4 4733 MHz ekran kartı Sapphire 6800 rx 16 gb 256 bit buna nasıl bir soğutucu önerirsiniz öne değilde kasanın üstüne takmak istiyorum
  8. A

Gamebooster aldım 360 mm ama ben kasanın üst kısmına takmak istiyorum üste takilmicak ise direk stok olanların büyük olanı kurtarıyor ise ondan takicam yoksa öndeki fanları söküp oraya takmak bana mantıklı gelmiyor....
  9. A

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BENİ AYDINLATIN OZAMAN GERİ İADE EDEYİM
  10. A

ESSELAMU ALEYKUM arkadaşlar benim sıvı soğutucu gamebooster 360 mm kasam ise Everest flat mesh rainbow temberli cam kasa bu kasaya 360 mm sıvı soğutucu takılıyormu..
Top Bottom