Atkansa isimli üyenin son içerikleri

1. Atkansa

Çözüldü✓ Ramleri 3600 e çekemiyorum

Sorunu çözdüm anakartta A1 - A2* - B1 - B2* GİRİŞLERİ VAR öncelik * olanlar yani A2* VE B2* takınca 3600 e çekebiliyoruz
  2. Atkansa

şu şekilde soldan 1 ve 3 numaralı slotlarda doğru mudur burda iken çekmiyor 3600 e
  3. Atkansa

Anakartım asus rog strix b550-f gaming ramim Corsair Vengeance Rgb Pro Sl 32GB (2X16) 3600MHZ CL18 işlemcim ryzen 5 5600x fakat bios dan D.O.C.P açıp 3600 e çekince desteklemiyor ve son bios güncellemesi var ramler max 3200 destekliyor sebebi nedir veya ek ayar açmam gerekli mi?
  4. Atkansa

ramlerimin mhz si çalışmıyor

Ramlerim corsair vegance rgb pro sl 2x16 GB 3600mhz Biosdan 3600 çekiyorum öyle kalıyor ama sistem aşılınca 2133 gözüküyor Ve 3600 Çektikten sonra restart atınca Pc komple çalışıyor ama ekran gelmiyor sebebi nedir
  5. Atkansa

Ses kartı uyumluluğu

Merhabalar Ekran kartı takılan pci express slotuna aşağıdaki resimdeki ses kartını takmak istiyorum uygun olur mu çalışır mı
  6. Atkansa

Ps5 GoW ragnarok kodu ps 4 cihazda çalışır mı?

Elimde bi ps 5 CD versiyon ve ps 4 slim var Ps 5 den çıkan ragnarok kodunu kendi Sony hesabıma girince ps 4 de de oynayabilir miyim?
  7. Atkansa

Pi̇yasaya Göre Ne Kadar Eder Xfx Rx 570 4gb

Merhabalar elimde XFX RX 570 4GB Modeli vardır. bunu satmak istiyorum ne kadar fiyat diyebilirim bilginiz var mı? fatura garanti kutu yok oc görmemişdir
  8. KOMPLE TOPLAMA SİSTEM ÜNİVERSİTEYE GİDECEĞİM İÇİN SATILIK

Antalya KOMPLE TOPLAMA SİSTEM ÜNİVERSİTEYE GİDECEĞİM İÇİN SATILIK

Sistemimin özellikleri; Bütün bileşenlerin kutu ve faturası vardır en az garanti süreleri 18-19 ay vardır ssd ve ekran kartının faturası yokdur Anakart: MSI B550 A-PRO İşlemci: Ryzen 5 5600x Ram: Corsair 16GB(2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Kasa: Zalman Psu: Zalman 500w 80+ Ekran kartı : XFX RX 570...
  9. Atkansa

ANAKARTIN IŞIKLARI VAR MI

Dragon Center da bu şekilde geçiyor otomatik getirdi sonuçda kendi ürünü ama 1636499307 evet farkettim şimdi ama neden böyle çıkıyor ki dragon center da?
  10. Atkansa

ANAKARTIN IŞIKLARI VAR MI

Elimde Msi B550 A-PRO anakart var dragon center da böyle bir led var gözükküyor fakat ışık yanmıyor . Youtube den izlediğim bütün videolarda led yok ne yapabilirim?
  11. Atkansa

Oyun için hangi monitörü tercih etmeliyim?

Merhaba Oyun oynamak için monitör alacam fakat 2 monitör arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ? Lenovo G27C-10 27" 165Hz 1MS(MPRT) (HDMI+Display) FreeSync Full HD Curved Monitör 66A3GACBTK...
  12. Atkansa

YARDIM EDİN YOUTUBEYE ERİŞEMİYORUM hata alıyorum

Yok hayır bu hesaba giriş yaptığım yerlerde öyle şeyler indirmiyorum
  13. Atkansa

Zombiyi engelleyebiliyorum öyle bir işlem yok bilgisayarımda
  14. Atkansa

Okudum böyle bişey olması imkansız hiçbir illegal iş yapmadım ihlal etmedim bazı okuduğum yerlerde diğer insanlarınkide böyle olmuş ama önceden durduk yere
Top Bottom