Atlas Savaş isimli üyenin son içerikleri

1. Atlas Savaş

CS2 TAKAS DOLANDIRICILIĞI acil yardım

siyah ekran vs steamin klasik sorunları o zaman steam de bi buga girdi çünkü 1707233373 peki güvenli bir şekilde takas nasıl yaparım bir bilginiz var mı? 1707233954 nasıl takaslarımı bıçağımı bilen var mı?
  2. Atlas Savaş

o işi garanti olsun diye yaptık da bu nasıl oluyor telefonuma 100e yakın mesaj geldi 1707233208 ve bu işi yapan herkes mi böyle güvenilir bir şekilde bıçağımı takslayamaz mıyım?
  3. Atlas Savaş

yaptım bile teşekkürler 1707232524 @F4IRFL4Y @MuratTheFounderOfGariban hocam sizlerin bilgisi var mı bu konuda
  4. Atlas Savaş

hayır beni direkt steame attı
  5. Atlas Savaş

bu işte tecrübeli biri yok mu gelip anlatsa çok iyi olur herkes burdan bir ders alır
  6. Atlas Savaş

maalesef öyle ya hepsini çalmış ya da bu fake mesajları gönderen başka biri adamın api keyi falan çalınmış olabilir 1707231818 biren biri anlatabilir mi nasıl oluyor bu iş
  7. Atlas Savaş

peki ben bu bıçağı güvenli bir şekilde nasıl takaslarım girdiğim sunucuda büyük ihtimal herkes dolandırıcı 1707231230 şuan hallediyorum hepsini
  8. Atlas Savaş

bu bug falan değil adam dolandırıcı ve baya da profesyönel bence envanterinden de belli baya büyük bir envanteri var 1707231056 bu fotoğrafta da belli olduğu üzere iki tane takas var birisi benim gönderdiğim ve karşılığında 3 item alacağım takas diğeri de fake olan alacağınız item 0 yazıyor bunu...
  9. Atlas Savaş

hocam bunu nasıl yapıyorlar 100 tane fake mesaj geldi nasıl oluyor bu bilen biri açıklayabilir mi 1707230919 api key de değişiyim mi
  10. Atlas Savaş

reddedemiyorum ama kaldı öyle
  11. Atlas Savaş

bu arada gut knife hala envanterimde ama takas teklifini iptal edemiyorum hesabımı çalmış olabilir mi ama hiçbir bilgimi paylaşmadım
  12. Atlas Savaş

vermedim sadece takas teklifi attım
  13. Atlas Savaş

elimde stattrak bir gut knifem var ve bunu takaslamak istediğim için discorddan trademart diye bir sunucuya girdim. Sunucuda takas kanalları var ve ben bu kanallardan birine takas yapmak istediğini yazan birine takas yolladım ve tam takası mobilden onaylamak için telefonu açtığım anda steamden...
  14. Atlas Savaş

Only Climb better together fatal error hatası

Oyuna ne zaman girsem 10dk oynadıktan sonra fatal error hatası verip kendiliğinden kapanıyor. 54 liram gitti :/ iade de edemiyorum Nasıl çözerim?
  15. Atlas Savaş

Valorant 1000vp radyant krizi klasik alınır mı?

Gece pazarıma 1000vp ye radyant krizi klasik gelmiş alınır mı? Klasikte sadece battlepass skinim var.
Top Bottom