AusWitzh isimli üyenin son içerikleri

1. AusWitzh

mini dump dosyasını analiz eder misinz ?

Bluetoothumda ünlem işareti yok ancak WI-FI birkaç gündür yok oluyor ve aygıt yöneticisinden ünlem işareti beliriyor bende sürücüyü kaldırıp tekrar kurarak sorunu çözüyorum şimdilik. Uygluayacağım hocam ekstra olarak MSI Afterburner ile alakalı bişey yazıyordu onu da kaldırdım ne yazdığını...
  2. AusWitzh

mini dump dosyasını analiz eder misinz ?

https://drive.google.com/file/d/1k5mP6rRaGYMNWowULQ6WBkOIEID_fKbx/view?usp=sharing Mavi ekran alıyorum arada mavi ekran almasam da laptop donuyor güç tuşuyla kapatmak zorunda kalıyorum inceler misiniz ?
  3. AusWitzh

1 yıllık Kingston SSD sağlığı %55

Hocam anladığımdan soruyorum pasif soğutma farklı mi oluyor ? Sogutuculu versiyonu pasif soğutma görevini yapmıyor mu ?
  4. AusWitzh

1 yıllık Kingston SSD sağlığı %55

Hocam Samsung 980 pro sogutuculu modelini kullanıyorum gen 3 anakartta kullanmama rağmen 65 derecelere kadar çıkabiliyor. Bazı yerlerde normal deniliyor bazıları da sizin gibi 50 üstüne bile fazla diyor ssd sıkıntılı mi acaba ?
  5. AusWitzh

Hesaplarım çalındı yardım

Konuyu bulamadım düzeltebilir misiniz Gmail hesabıma giriş yapılıp 2 lol hesabı 1 ubisoft ve 1 ea games hesabım çalındı. Gmail hala elimde herseyin şifreyi değiştirdim. Önemli olan riot hesabımı aldım diğerine gerek yok ubisoft hesabımı da aldım ama ea games hesabıma Gmail üzerinden giriş...
  6. AusWitzh

Çözüldü✓ Samsung 980 pro heatsink laptopa sığar mı?

Evet sığdı kapakta biraz şişme oldu vidaları takabildim sorun olmadı.
  7. AusWitzh

Yardım Laptop arka kapağının ortasının şiş olması sorun teşkil eder mi ?

Maşallah hocam çok hızlısınız teşekkürler yardımınız için. Uzun kullanım sürecinde de sıkıntı olmaz sanırım.
  8. AusWitzh

Yardım Laptop arka kapağının ortasının şiş olması sorun teşkil eder mi ?

SSD modeli Samsung 980 pro with heatsink 2 TB Laptop kapağının ortası dikkatli bakıldığında havada kaldığı belli oluyor ve orta kısımdaki 2 vidanın biri boşa dönüyor öbürü hafif tutuyor. Geri kalan vidalarda sorun olmadı. Bu şekilde kullanmamın zararı olur mu?
  9. AusWitzh

Çözüldü✓ Samsung 980 pro heatsink laptopa sığar mı?

Laptop modeli: Acer Aspire 7 A715-43G
  10. AusWitzh

Çözüldü✓ Samsung 980 pro 2tb 5063 TL

sağolun hocam. Fiyat algımızı kaybettik valla ne diyeyeyim.
  11. AusWitzh

Çözüldü✓ Samsung 980 pro 2tb 5063 TL

https://www.amazon.com.tr/dp/B09J14CJ89?smid=A1UNQM1SR2CHM&ref_=chk_typ_imgToDp&th=1 Bu ssdyi maximum kart ile 9 taksit şeklinde satın aldım uzun zamandır bu fiyatı görmemiş ve 2 TB başka bir alternatifi yok gibi bu kalitede mantıklı bir satın alım mı ?
  12. AusWitzh

Hp arizalı 3050ti laptopum yerine 4080 li cihaz onerdi yazdığım son gelişmeyi okuyun!!!

Garanti haklarında yazıyor ketçap mayonez isteyebilirsin diye, evet istiyorum.
  13. AusWitzh

Hp arizalı 3050ti laptopum yerine 4080 li cihaz onerdi yazdığım son gelişmeyi okuyun!!!

Bende Acer marka laptopumu bakim için garantiye yolladım Anakart arızası çıktı. Şuan 33 gün falan oldu ve yedek Anakart yurt dışından hala gelmedi. Acer doa raporunu veririm gerisini satıcı ile hallet diyor(Amazon). Amazonda elimde stok yok fatura tutarını iade ederim diyor(15k) bende tüketici...
  14. AusWitzh

Çözüldü✓ Monster Huma Ssd yi görmüyor

Memtest 86 testi yaptıktan sonra usb yi çıkarıp laptopu başlatmaya çalıştığımda usb dışında birşeyi görmüyor ne yapmalıyım? Biosa kendi isteğimle giriş yapamıyorum otomatik olarak boot menüsüne atıyor ve farklı yere geçiş yapamıyorum. 1708763030 M2 ssd çıkarıp takınca düzeldi.
  15. AusWitzh

Yardım 2TB M2 SSD önerileri

G3 serisinden DRAM yokmuş sanırım ve DRAM siz ssd alınmaz diyor herkes yanlış mi biliyorum acaba?
Top Bottom