avatar3453 isimli üyenin son içerikleri

1. A

forza horizon 4 araba uzerindeki yagmur kare sorunu

beyler forza horizon 4 deki arabanın uzerine yagmur yagıyor ama pixel yani kare gorunuyor hangi ayarı yukseltmelıyım cogu full ztn :(
  2. A

Forza Horizon 4 Pahalılıgı

kanka vip alınca süreli mi oluyu yani aylık yıllık gibi yoksa sureklı mı vip oluyoruz
  3. A

onerebilecegin dlc varmı ben bi welcome pack alıcam baska ne alsam dıe dusunuyom guzel arabalı fln .d
  4. A

evet
  5. A

aldım kanka 1615414705 birde birsey sorucam benim gamepassim olmamasına ragmen gamepass iceren oyunları nasıl ındırebılıyorum bu oyunu oynayabılır yada sahıp olmak ıcın ındırebılırsınız dıyor mıcrosoft store de bu nasıl oluyor
  6. A

Yanlışıkla oldu donanım arşivi çöp

knk para yatırılıyor kasa acılıyor bunlarda sıkıntı yok skini çekemiyorsun veya katladıgın parayı çekemıyorsun sadece çekme yok bu da dolandırıcılıga gırıyor
  7. A

Yanlışıkla oldu donanım arşivi çöp

Geçmiş Olsun Bu Tür Sitelere Güvenmeyiniz hocam bende bi siteye 50 liramı kaptırmıstım cs go live sitesine .d
  8. A

Microsoft Kendi Kendine Oyun İndiriyor

Microsoft Hesabım Forza 4 satın almadıgıma ragmen kendi kendine iniyor bu demo oldugu icinmi boyle birde sorum var sitelerde 10 TL ye satılan xbox pass aldıgımda microsoft hesabı ile gelıyor hangi microsoft hesabı olursa olsun ben xbox da kendi hesabımdayken oynayabılıyormuyum yani sadece bize...
  9. A

reis bu olmuyo denemiştim
  10. A

dc adını at Avatar#2929 benimki bu
  11. A

Ben Forza Horizon 4 oynamak ıstıyorum fakat en dusuk fıyat 460 TL Korsanını ındırdıgımde 20h2 versiyonunda calısmadıgını anladım benım yapabılecegım tek bırsey kaldı 27 lıraya hesap satıyolar forza 4 içeren onu almalımıyım yani bir oyun almak bu kadar zor olmamalı
  12. A

Witcher 3 Karater Gücsüzlügü

Yan Görev olan Bi ölünün neednını arastırma gorevı vardı ordada gül müydü isimleri oyle bısı tekrardan onlar da bana tek atıyor canları gıtmıyor baska yan gorevlere bakıcam
  13. A

Witcher 3 Karater Gücsüzlügü

Fiyatı uygun Dıye Aldın 2 Dlc Sı Ile Beraber Ama Fare Tuzagı kurduktan Sonrakı Yerde Adamlara 50 KERE vuruyorum olmuyor onlar bana 3 kere vuruyor oluyorum hanı nerde efsunger gerald oyunun leş olduguna vardım zaten gram hosuma gıtmıyordu kendıme zorla oynatmaya calısıyorum ama surda ne yapacagım...
  14. A

Papara ile Nesineye Kart Yatıramıyorum

Bilgi İçin Teşekkürler
  15. A

Papara ile Nesineye Kart Yatıramıyorum

Sadece Deneyecektim Ama Teşekkürler .dd
Top Bottom