Axi_fatih isimli üyenin son içerikleri

1. A

2K-2.5K apple watch önerisi

2k ile 2.5k arası bür bütçe alınabilecek f/p ikinci elden apple watch hangileri alınır temizden hangisi bu paraya değer
  2. A

eth devri bittiği için yerine coin önerisi

NVIDIA RTX 3060 Ti 60.0 Mh/s $82.46 ekran kartı kazma değeri...
  3. A

Giriş Seviyesi Yaka Mikrafonu F/P

giriş seviyesi mikrofon arıyorum fiyat performans açısından en uygununu almak istiyorum. Önerileriniz var mı?
  4. A

Google Oturum Açık Kalmıyor.

Google chrome oturumumu
  5. A

Google Oturum Açık Kalmıyor.

Google chrome üzerinden oturum açtığımda uygulamayı kapatır kapatmaz hesabımdan da çıkıyor otomatik olarak.Her uygulamayı açtığımda yeniden girin diyor.Ayarlardan karıştırdım fakat yine bi çözüm bulamadım.
  6. A

Rampage drop r36 ama fake hyperx cloud

Kullanmış olduğum kulaklık zaten void pro eğlencesine 1610818930 Kullanmış olduğum kulaklık zaten void pro eğlencesine. Kullanacağımdan değil
  7. A

Rampage drop r36 ama fake hyperx cloud

beyler şunu alıp kulaklıkların yan taraflarına hyperx logosu yapıştırma fikrim var kafa bandına da yazarım bi şekilde. Nasıl fikir?
  8. A

Kasanın içinden ekran kartı sabitleme vidası çıkar mı?

Kasa ile geliyor olması lazım ve genelde çoğu kasanın içinden çıkıyor diye biliyorum
  9. A

Bangood,aliexpress ya da amazon ? Vergiler,Kargolama?

karakter sınırlaması varya birader açıklama yeterli değil mi 1610354979 kapıda süprizle karşılaşmamak için
  10. A

Bangood,aliexpress ya da amazon ? Vergiler,Kargolama?

Ben gaming chair alıcam fakat Bangood,aliexpress ya da amazon dan almayı planlıyorum. Hangisinde vergi daha az yada kapıda ödeme şeklinde gelmiyor.Yani bi alışveriş yaptığımda kapıda ayrıyetten bi ücret ödemek istemiyorum ötvsini kdvsini vergisini damat payını fln hepsini online alışverişteyken...
  11. A

i3 10100F vs. Ryzen 3 3100

Youtubedan hangi oyun yada hangi programda daha iyi olanı tespit edebilirsin ikisininde iyi oldukları oyunlar fln farklı değişebiliyor
  12. A

İşlemci soğutucu arıyorum i3 9100f

i3 9100f işlemcim var ve işlemci soğutucu almak istiyorum yük altında ısınıyor .Kasa içinde tek fan var artı üç tane daha aldım hava akışını düzeltmek için.Max 100 civarında bi kaç tane buldum karşılaştırmalarına baktım stock soğutuculara göre ortalama 15 derece daha serin çalışıyor...
  13. A

Valorant Battle Pass

Valorantta battle passteki bütün şeyleri açtım fakat alamadım çünkü passim yoktu.Bu saatten sonra alsam 50 eşyayının hepsini alımıyım passi aktifleştirince.Bitmesine 4 gün var fakat ben bütün görevleri yaptım.
  14. A

350-400 watt psu öneri mümkün oldukça f/p olsun

350-400 watt psu öneri mümkün oldukça f/p olsun
Top Bottom