AyberkUNAL isimli üyenin son içerikleri

1. A

Bilgisayarımda bir aydır yaşadığım problem 2 senelik bilgisayar

Hala devam ediyor her işlemi uygulamama rağmen tavsiyesi olan var mı
  2. A

Recommed WHQL sürümünü yükledim şimdi ve bildirim geldi bir süre sonra. Bu şekilde bir bildirim bunun ile kaynaklı olabilir mi acaba.
  3. A

BİOSu hiç güncellemedim ilk aldığımda güncellemiştim sadece de biosla alakası var mıdır acaba
  4. A

DDU ile sildim tekrardan yükledim fakat bir değişim olmadı. Ram testi de yaptım bir problem yoktu.
  5. A

Denemiştim bir şey değişmedi maalesef.
  6. A

- AMD Ryzen 5 1600 3.2GHz 19MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 14nm İşlemci - ASUS B450M DRAGON 4400MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI mATX Anakart (KUTUSUZ) - 2 Adet CORSAIR 8GB Vengeance LPX Siyah 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram - ASUS DUAL Radeon RX580 OC 4GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı - COOLER...
  7. A

Bilgisayar DA-MD1 uzun süredir hiç bir problem yoktu son bir iki aydır oyunlarda bir anda donuyor ekran kartı çöktü uyarısı veriyor ve amd uygulaması kapanıyor oyun hala açık ise mavi ekran verip kapanıyor. Bu durum bazende chrome de vesaire gezerken de oluyor bir anda ekran gidiyor ve...
  8. A

Bilgisayarda anlık donma 1, 2 saniye

Bilgisayarda bir hafta öncesinde hiç bir sıkıntı yoktu. Radeon Software uygulamasından Yazılım güncellemesi yaptıktan sonra bilgisayarımda anlık donmalar yaşamaya başladım. Gerçekten bir süre sonra can sıkıyor. Genellikle valorant oynarken bir anda donuyor ve discordda ki sesler de kesiliyor...
  9. A

Acaba sistemim nekadar watt harcıyor.

Kanka 300tl fatura gelmiş onu hesaplamaya çalışıyorum işte :)
  10. A

Acaba sistemim nekadar watt harcıyor.

AMD Ryzen 5 1600/ASUS DUAL RX580 OC 4GB/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar 1 X COOLER MASTER MasterCase Pro 3 USB 3.0 Mini Tower Kasa 1 X ASUS DUAL Radeon RX580 OC 4GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı 1 X TOSHIBA OCZ 480GB TR200 SATA3 2.5" SSD (555MB Okuma / 540MB Yazma) 1 X CORSAIR 8GB Vengeance LPX...
  11. A

RX580 Fan hızını 44 altına düşüremiyorum

Evet oynadım. Onu kapatıyorum altında sıfır frekans var fakat bu kapanıyor o şekilde kabul etmiyor yani.
  12. A

Öyle yapınca bu ayarlar sıfırlanıyor devredışı kalıyor. 1606510320 Evet biraz da olsa yapmıştım.
  13. A

ASUS RX580 4GB DUAL OC Kullanıyorum Fan hızını 44ün altına düşüremiyorum. Alttaki gibi değerler. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Top Bottom