aydos isimli üyenin son içerikleri

1. A

Dolandırıcıya dikkat!

Hocam üstteki mesajlarda var discord adresi. Bir sürü hesaba prime alıp operasyon zamanı hesapları kiralıyormuş. Sen de oynuyorsan sana da kiralayayım diyor bir de. Araştıracağım bilgi alacağım bakalım elimden geleni ardıma koymayacağım.
  2. A

Dolandırıcıya dikkat!

Gururlu ve ahlaklı bir dolandırıcı(!) 1698144326
  3. A

Dolandırıcıya dikkat!

Teşekkürler hocam. Haklısınız benim hatam da var aslında güvenmemem lazımdı. Yöneticilere teşekkürlerimi sunarım. İyi geceler herkese İki tane steam hesabı bunlardır. Herhangi bir satışta ya da durumda görürseniz aman uzak durun: https://steamcommunity.com//profiles/76561199560711308 (hediyeyi...
  4. A

Dolandırıcıya dikkat!

Arkadaşlar konuya artık son noktayı koyuyorum. Son konuşmalar aşağıda mevcut. @Aliyılmaz dolandırıcının tekidir. Sakın güvenmeyin paranızı kaptırmayın. Allah belasını versin bunların. İlk kez bir dolandırıcıyla konuşarak sohbeti kestim. Allah belasını versin. @Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz...
  5. A

Dolandırıcıya dikkat!

Arkadaşın kendisi bana şimdi yazdı. Neden bu kadar sinirlendiniz işte dolandırıcı dediniz bana gibisinden. Ben de eğer @Haaland ve diğer parasını atmadıklarına (eğer varsa) parasını atması halinde kendisinden özür dileyip dolandırıcı olmadığını,sadece parayı 1 hafta kadar bekletip geç attığını...
  6. A

Dolandırıcıya dikkat!

Bana kanada'da yaşıyorum demişti. Attığı ss'teki saatten baktım ve gerçekten kanadada yaşıyor sanırım. Cimerin bir faydası olur mu bilmiyorum fakat her türlü yolu deneyeceğim. Teşekkürler. Öğrencinin cebindeki bu paraya göz diken alçakların Allah bin türlü belasını versin.
  7. A

Dolandırıcıya dikkat!

Genelde mesajlara çok takılıyoruz. Açtığım konuda da mesajım az diye dalga geçip kızanlar olmuştu. Anlıyorum onları fakat şu forumda 1 k mesaja ulaşmış bir dolandırıcı bile var yani. Umarım başka forumdaşlar dolandırılmaz. 1698086001 Değiştirip gizlemiş profilini...
  8. A

Dolandırıcıya dikkat!

Moderatör ya da admin arkadaşlar bakabilir misiniz? En azından şu banlansın da içimiz rahat etsin. @Mehmet Yılmaz hocam.
  9. A

Dolandırıcıya dikkat!

Arkadaşlar geçenlerde bir konu açmıştım: https://forum.donanimarsivi.com/konu/ufak-bir-indirim-ile-steamden-oyun-satiyorum.825116/ Burada @Aliyılmaz isimli arkadaşla konuşmaya başladık ve beni dolandırdı. Telefondan yazıyorum ve kapatmam gereken bir şey var mı bilmiyorum sslerde fakat umarım...
  10. A

Steam sizde de çöktü mü ?

https://steamstat.us/ Buradan kontrol edebilirsiniz. Bende de çöktü.
  11. A

Ufak bir indirim ile Steam'den oyun satıyorum.

Evet haklısınız. Başka bir forumda aktif üyeyim. Burada da açayım dedim konuyu. Yasak mı bilmiyorum ama o gönderiyi de paylaşabilirim link olarak.
  12. A

Ufak bir indirim ile Steam'den oyun satıyorum.

Merhaba. Steam hesabımda 800₺ civarında cüzdan bakiyem bulunmakta. Bu bakiyeyi nakite çevirmek istiyorum. İstediğiniz bir oyunu cüzi bir miktar indirim ile hesabınıza gift olarak atmaktayım. Ödemeyi IBAN - Papara olarak yapabilirsiniz. Okuyup zaman ayırdığınız için teşekkürler.
  13. A

Donanım Arşivi Forum, hangi Hosting ve Domain firmasını kullanıyor?

Makineden kastınız nedir? Biraz açıklar mısınız?
  14. A

15. A

Sweatshirt 60°'de yıkanırsa bir şey olur mu?

Annem uzakta diyeyim sana.Ulaşılamaz yani
Top Bottom