Ayet isimli üyenin son içerikleri

1. Ayet

Bu sisteme 9k teklif geldi satmalimiyim?

Hocam valla aydınlandım sağolun yoksa otistik gibi 9 a verip sevinecektim
  2. Ayet

Üniversite sınavım var. İstediğim üni yi kazanırsam da saticam kazanamazsam da oyundan kurtulup çok daha fazla çalışacağım yani her türlü satıcam zaten.
  3. Ayet

O kadar ediyorsa iyi. Adam numara yaz 9000 nakit yazmış ti ben 10k ya koydum dedim 8.5k falan satarsam iyi olur eğer 10 11k ediyorsa beklicem.
  4. Ayet

Sistem sadece 1 yıllık kutuları falan duruyo Sapphire Pulse Rx6600 8GB R3 3100 Msı A320M-A Pro GoodRam 8x2 16GB RAM Kioxia 512GB SSD MLD 128GB SSD SNOWMAN M200 Kule Tipi Soğutucu High Power 85+ 500W Psu Antec Nx291 Kasa 9000 teklif geldi size vermeliyim daha çok eder mi?
  5. Ayet

Oyunsuzum. Lütfen oyun önerin

beyond two souls mükemmel harika bir oyun çok güzel ya onu oyna
  6. Ayet

XR MI ALIYIM XS MAX Mİ ?

xr nasıl daha pahalı oluyor pil durumu kozmetiği falan nasıl ona bak. Yoksa xr daha pahalı olamaz
  7. Ayet

Ps5 dualsense mi xbox 9.nesil mi

iyide ben dualsensde kullandım ds4 te xb.8.nesilde 9.nesilde uzanarak oynayan biri olarak xb bana çok konforlu geliyor o teknoloji diye yedirdikleri tetik tuşlarını kullanan doğru dürüst kimse yok oyun zevkini falan arttırmıyor bana göre ama siz eşit değiller dediyseniz değillerdir efendim.
  8. Ayet

Ps5 dualsense mi xbox 9.nesil mi

Niye öyle diyoruz sen mi karar veriyorsun?
  9. Ayet

Sistemim ne kadar eder?

R3 3100 RX6600 A320M A PRO 8x2 16GB GOODRAM 512GB KIOXIA SSD 128GB MLD SSD HIGH POWER 80+ 500W PSU ANTEC NX291 KASA
  10. Ayet

Çözüldü✓ 600 TL oyun kol önerisi

çakma ps4 kolu alabilirsin ben 6 ay önce 450 ye almıştım hala taş gibi kaliteside gayet iyi.
  11. Ayet

Çözüldü✓ Bu sistem ne kadar eder?

abartmayın hocam sizde kimse o sisteme 16 17 vermez
  12. Ayet

monitör dahil bu sistem ne kadar eder?

samsung t350 75hz ıps monitör r3 3100 msı a320m a pro sapphire rx6600 2x8 goodram mld 120gb kioxia 500gb ssd antec nx291 kasa high power 80 plus 500w
  13. Ayet

Valorant yeni battle pass alınır mı??

ben sadece baltasını beğendim vandalı diğer bp lere göre iyi ama balta baya iyi.
  14. Ayet

Yardım En ucuz Snapdragon 8 gen 3 kullanan telefon hangisi ?

xiaomi 14 ama s24 ultra da bakabilirsin eğer bütçen yeterse
  15. Ayet

🎮 Konsol Savaşı Bitti Kazanan Yunus 🎮

Ben beyaz buzdolabımı satalı çok oluyor. Ya birde şu "7/24 takip ettigini görmüyormuyum zannediyorsun" gibi cümleler kurup çok zeki biriymiş gibi görünmeye çalışma gülmekten ölücem en son foruma ne zaman girdiğimi bile hatırlamıyorum.
Top Bottom