ayhan07100 isimli üyenin son içerikleri

1. A

Hazır Sistem önerisi bütçe 40-50K

Merhabalar bütçem 40-50 k arası hazır sisteme ihtiyacım var kaliteli olsun lütfen işlemci amd olsun ekran kartı fark etmez.
  2. A

20lik diş çekiminden sonra orada gazlı bez parçası kalması normal midir?

kanka kan kurumaya yani donmaya yakın onu çıkarman lazım o zaten kanı emmek için orada duruyor kanam durunca çıkar kendin yapışmasın oraya
  3. A

Youtube, Twitch vs. Para çekerken vergi ve Bağ-Kur sorunu

sosyal medya üzerinden çekilen bütün paraların vergisini vermekle zorunluyuz aksi taktirde ceza ile karşılaşabilirsiniz. Ama vergi ödemek isterseniz 29 yaşında altındaysanız bağ-kur sorunu karşınıza çıkmaktadır. 1706103669 bütün videoları izledim dostum genç girişimci belgesi alarak 1 yıl...
  4. A

Youtube, Twitch vs. Para çekerken vergi ve Bağ-Kur sorunu

Merhaba arkadaşlar, sosyal medyada örneğin YouTube, Twitch vb. sitelerden kazandığımız paraları çekmek isteyen kişilerin vergilerini nasıl ödedikleri konusunda bilgisi olan var mı? Ödemeden çeken kişilere vergi cezası uygulanıyormuş veya vergisini ödemek isteyen kişilerin karşısına Bağ-Kur...
  5. A

Ana Konu DONANIM ARŞİVİ: KANDIRILDIK VİDEOSU ( Herkes DLSS 3.0 Açabilecek? )

internette bazı yabancı konularda ekleyebiliyorlar dı galiba
  6. A

Ana Konu DONANIM ARŞİVİ: KANDIRILDIK VİDEOSU ( Herkes DLSS 3.0 Açabilecek? )

Fivemde iş görürmü bilgisi olan arkadaşlar bakabilirler mi
  7. A

Gpu kullanımı %95'ten aşağı inmiyor

Merhaba arkadaşlar uzun süredir GPU ile ilgili sorunlar yaşıyorum ekran kartım eskisi gibi stabile çalışmıyor hem GPU kullanımı olsun hem FPS konusu olsun beni artık sorunlardan mahrum bırakmıyor sorunum bilgisayara format attıktan sonra GPU aygıt örneği hatası almaya başladım aldığım oyun FiveM...
  8. A

Yardım GPU 0 -GPU 1 sorunu 3060 ti

Merhabalar 3060 ti ekran kartım var bilgisayarım masa üstü ve gpu 0 olarak gözüküyor onu gpu 1 çevirmem lazım oyunda fps düşüyor 0 olduğu için
  9. A

Çözüldü✓ Merhaba bilgisayarımı satmak istiyorum tahmini ne kadara gider

İşlemci ve sıvı soğutucu ya kaç para değer bicmeliyim 1701948231 Power 2 gün oldu alalı iade ederim
  10. A

hayırlısı diyelim o zaman bende biliyorum 30k etmeyeceğini tek tek satarsam eder tabi bakalım göreceğiz
  11. A

46k ? 1701946968 yukarıda yazdığım gibi bu abdullah gibi kişilerin sınırlı stokta çıkardığı sistemler bunları beklesende bile alman çok zor çünkü senin gibi bekleyen milyon tane insan var
  12. A

bana link at o sistemin 1701946672 o trol belli 1701946721 bu sistemden daha iyi sistem düşüyor piyasaya ama sınırlı stokta ve her gün her saniye bulunmuyor dediğin sistemler
  13. A

internetten en ucuz fiyatlarını yazdığımda sıfır işlemci ve soğutucu hariç 25k yapıyor 5k sını kırsak 20k benim kalımda bunu komple 30k ya satabilirmiyim çünkü parçalar o kadar uyumlu ki şuanki 30k ya almaya çalıştığın bir sistem parçaları uyumsuzlukla boğuşuyor 1701946481 demek istediğim 30k...
  14. A

işlemci ve sıvı soğutucudan kalmadığı için fiyatları çok ucuk bunlara ne kadar değer biçmem gerek bilmiyorum bu ikisi hariç sıfır toplamaya kalksan bu sistemi şuan 25k yapıyor 1701946238 üstüne üstelik hepsinin garantisi daha duruyor
Top Bottom