ayhnbrkaltn isimli üyenin son içerikleri

1. ayhnbrkaltn

G-snyc Açınca Ekranda Titreme Oluyor

Merhaba arkadaşlar. Bugün başıma gelen bir sorunla karşılaştım. Yardımcı olursanız sevinirim. Gtx 1660 super e bağlı iki adet monitör kullanıyorum. Biri 165hz de diğeri 75hz de çalışıyor. 165hz olan monitörde g sync aktifti. Nvidia denetim masasında birkaç ayar yapmıştım rehberden bakıp sonra...
  2. Gtx 1660 super Erkan kartı arıyorum

Gtx 1660 super Erkan kartı arıyorum

Mümkünse mining yapılmamış temiz gtx 1660 super arıyorum.
  3. Xbox Series S Türkiye Garantili

Xbox Series S Türkiye Garantili

Ürün sıfır gibidir. Toz dahi yoktur. 24 Ağustos 2022 tarihinde Amazon Türkiye’den alınmıştır. Kutulu faturalı garantili.
  4. ayhnbrkaltn

Xbox Series S İlanlarındaki (One S K) İbaresi Ne Anlama Geliyor

Merhaba arkadaşlar. Xbox series s ilanlarındaki (One s K) ibaresi ne anlama geliyor, bilen var mı?
  5. MSI B460M-A Pro 4 Aylık Sıfır Ayarında Kutulu Faturalı Garantili

MSI B460M-A Pro 4 Aylık Sıfır Ayarında Kutulu Faturalı Garantili

Merhaba Şubat 2021 tarihinde aldığım anakartımı satıyorum. Sorunsuzdur. Çok az kullanılmıştır. Toz dahi yoktur. Sıfırı 800TL civarındadır. Makul fiyata bırakıyorum.
  6. İntel Core i5 10400F 4 Aylık Sıfır Ayarında Kutulu Faturalı Garantili

İntel Core i5 10400F 4 Aylık Sıfır Ayarında Kutulu Faturalı Garantili

Merhaba Şubat 2021'de aldığım intel core i5 10400f işlemcimi satıyorum sıfır ayarındadır. Kutulu faturalı garantilidir. Hiçbir sorunu yoktur. Sorunsuz. Sıfırı şuan 1600TL makul bir fiyata bırakıyorum. FİYAT: 1300TL
  7. Asus ROG Strix RX 570 4GB Garantili Kutulu Faturalı.

Asus ROG Strix RX 570 4GB Garantili Kutulu Faturalı.

Merhaba arkadaşlar. 7 şubat 2019 tarihinde vatan bilgisayardan aldığım ekran kartımı satıyorum. Sıfırdan farksızdır. Sadece oyu oynamak için kullanıldı. Hor kullanılmadı. Fifa pes gibi oyunlar oynandı. Kutulu garantili faturalıdır. 9-10 ay garantisi vardır. Alıcıya hayırlı olsun.
  8. Maksimum 1000TL Fiyatla Ekran Kartı Arıyorum

Maksimum 1000TL Fiyatla Ekran Kartı Arıyorum

Merhaba arkadaşlar. Maksimum 1000tl fiyatlı kart arıyorum. Kredi kartıyla alışveriş yapacağım. Kabul edenler yazsın lütfen. Sahibinden zebramo gibi sitelerden. Rx 460 oem gibi. Gtx 1050 gt 1030 rx 550 muadili ürünler arıyorum. Teşekkürler.
  9. İntel Yeni Stok Soğutucu Aranıyor

İntel Yeni Stok Soğutucu Aranıyor

Merhaba arkadaşlar görseldeki stok soğutucudan elinde olan varsa uygun fiyat karşılığında alabilirim.
  10. Asus ROG Strix GTX 1650 4GB OC Sıfır Ayarında

Asus ROG Strix GTX 1650 4GB OC Sıfır Ayarında

Merhaba arkadaşlar. Eylül 2020 tarihinde satın almış olduğum ekran kartımı satmaya karar verdim. Mining tarzı işlemler asla yapılmamıştır. Ürünün görselleri aşağıda mevcuttur. Sıfırdan farksız kutulu, faturalı ve garantilidir.
  11. ayhnbrkaltn

AMD X4 950 ve B450 Anakart Mining Sistem Kurulur Mu?

Teşekkürler güzel cevaplarınız için.
  12. ayhnbrkaltn

AMD X4 950 ve B450 Anakart Mining Sistem Kurulur Mu?

Merhaba arkadaşlar. Yazın mahalleden 4 arkadaşımla bilgisayar toplamıştık. Hepimizin sisteminde de AMD RX 5700 XT 8GB modeli mevcut. Düşündük bu kartları birleştirip bir mining sistem kuralım dedik. Soruma gelirsek Kenarda AMD Athlon X4 950 işlemcisi var...
  13. ayhnbrkaltn

Cooler Master MasterLiquid Lite 120 LGA1200 İle Uyumlu Mu?

Merhaba arkadaşlar. İntel Core i5 10400F işlemcili sistemim var. Stok soğutucu yeterli olmuyor. Tek fanlı bir sıvı soğutucu almak istiyorum. Bu soğutucu LGA1200 ile uyumlu mudur? Kullanan veya bilgisi olan var mı? Teşekkürler.
  14. ayhnbrkaltn

İntel Core i5 9400F'ten 10400F'e Geçilir Mi?

Oyun haricinde photoshop, illustrator falan kullanıyorum. Aslında beni 10400F'in 12 thread kısmı cezbediyor. Kararsız kaldım. 1612468322 Aslında şuan hiç param yok elimdeki işlemci ile anakartı satıp üstünü karta çekecektim. Ama mantıklı bir hareket mi yapıyorum bilemedim size danışmak istedim.
  15. ayhnbrkaltn

İntel Core i5 9400F'ten 10400F'e Geçilir Mi?

Merhaba arkadaşlar. İntel Core i5 9400F işlemcili sistemim var. Anakart olarak ta, Asus ROG Strix B365-F Gaming var. Birkaç gündür anakart ve işlemciyi satıp 10400F'e geçme fikri var. İşlemci ve anakarta 1600TL teklif geldi. Ben ikisini 2500TL'ye almıştım. Sizce satıp üzerine 700TL gibi bir para...
Top Bottom