Aykut Balcı isimli üyenin son içerikleri

1. A

Çizim, 3D Modelleme vs. için laptop önerisi

Arkadaşlarımla oyun, müzik yapmak istiyorum bunların renderini alabilmek için önerilerinizi istiyorum. Aklımda Monsterin Abra A7 V14.2 modeli var gerekli yükseltmeleri yapınca (16GB RAM ve 1TB SSD) 28K gibi bi fiyat ediyor, o civarlarda 25Kyı pek aşmayacak önerilerinize açığım. Bir de Monster...
  2. A

sprey boya hakkında bilgi

JBL T510 kulaklığımı mat bi kırmızıya boyamak istiyorum ama hiç bi bilgim yok. Zımpara, astar, vernik nedir, hangi sprey boya kalitelidir hiç bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  3. A

bilgisayarım açılırken gri bir ekran geliyor ve gitmiyor

Öncelikle AMD Radeon Software'i açarken - driver versions do not match - hatası alıyordum. Bu yüzden AMD Radeon Software'i silip sitesinden yenisini yükledim (en güncel versiyon) bunu yaptığım gece bilgisayarı kapadım. Bir daha açmaya çalıştığımda gri değişik bir ekran geldi beyaz siyah çizgiler...
  4. A

kargom gümrükte kaç gün bekler

geçenlerde bi konu açmıştım kulaklık aldım aliexpressten, ve kargom şu anda gümrükte görünüyor bu kargo gümrükte kaç gün bekler?
  5. A

kargom nerede nasıl öğrenirim

pttyi aradım yurt dışında gözüküyor dediler büyük ihtimal daha uçakta istanbula geliyor
  6. A

nerden baktın
  7. A

Arkadaşlar 1 Nisanda Aliexpress'ten bir kulaklık siparişi verdim. Kargo nihayet Türkiye'ye girdi fakat bana verilen takip numarasında değişik bilgiler yazıyor daha detaylı bilgi nereden öğrenebilirim? takip no: RB084249466SG
  8. A

PUBG lite indiremiyorum :((

agalar şey yaptım abimle farkılı oturum kullanıyoz onun ordan indirip flaşa attım ordan kendime attım 200IQ :d
  9. A

PUBG lite indiremiyorum :((

arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi PUBG litenin sitesinden indirmeme rağmen inmiyor ne yapabilirim ?
  10. A

telefon kulaklığımın mic çalışmıyor

valorant oynuyorum mikrofonlu kulaklığım var (sony mdr ex150) telefonda mic çalışıyo ama pcde mavi girişe takmama rağmen çalışmıyor neden olabilir ?
  11. A

VALORANTTA EKRAN 2 3 SANİYELİK GİDİYOR

%26 sını kullanıyor ve 51derece 1613900664 evet :( 1613900750 15dkdır kasanın kapaüı açık simdilik duzeldi 1613900822 yok yok yine gidiyor
  12. A

görev yöneticisinden bakıyorum zaten 51 52 derecelerde 1613900251 adata 480gb
  13. A

arkadaşlar pcyi yeni aldım gta valorant yükledim yaklaşık 8 saat açık kaldı gigabyte rx5500xt r5 2600 b 450m s2h kullanıyorum sebebi ne olabilir
Top Bottom