B3xtapcion isimli üyenin son içerikleri

1. B3xtapcion

Uydu Alıcısı Önerisi

Hocam anneniz youtubeda takılmayı seviyorsa bunu önerebilirim. https://www.hepsiburada.com/next-jetstream-uydu-alicisi-pm-HBC000012X12V
  2. B3xtapcion

Soundpeats t3 nasıldır? Alınır mı ?

Başlıkta belirttiğim gibi bu ürün alınır mı? Ayrıca aşağıya bıraktığım link orijinal midir sizce? https://www.hepsiburada.com/soundpeats-t3-anc-bt-5-2-anc-gurultu-engelleme-seffaflik-modu-kulaklik-siyah-p-HBCV000013KN4W?magaza=mozambee&url_src=and-product-detail
  3. B3xtapcion

WMG8623-T50B Modem hız sorunu

Bundan önce TurkNet 75Mbps download paketini kullanıyordum. Hızı tam olarak 75 veriyordu. Dün Millenicom'a geçişim gerçekleşti. İlk başta 35 Mbps olarak geçmiştim ve o paket de hızı tam olarak veriyordu fakat Millenicom'u arayıp 100 Mbps download paketine geçtiğimde internet değerlerim...
  4. B3xtapcion

Millenicoma geçeceğim kod var mı ?

Millenicoma geçiş yapacağım davet kodu olan paylaşabilir mi ?
  5. B3xtapcion

Yks başvuru sorunum ne yapmam gerekiyor

Selam dostlar ben geçen sene besyo sınavına girmiştim kazanamamıştım. Sonradan telefonla arayıp spor yöneticiliğinin geldiğini söylemişlerdi ama kabul etmemiştim. Sorum şu: Bu sene YKS başvurusu yaparken ortaöğretimden mezun oldum ve yükseöğretim kurumuna yerleşmedim seçeneğini mi yoksa...
  6. B3xtapcion

internette erişim sorunu

hocam anladım dediğinizi denedim ve yine bir şey değişmedi şimdi türknet desteğe bildireceğim durumu teşekkür ederim ilgilendiğinizz için
  7. B3xtapcion

internette erişim sorunu

hocam yeni dns girişinden yapıyorum bu dediklerinizi değil mi 1637765753 hala aynı hocam malesef
  8. B3xtapcion

e postadan gelen dosya güvenliği

sağ ol dostum yazdığın için zaten yakın arkadaşım attı sadece merak ettiğim şey avastın güvenli olup olmayışıydı. indirip malwarebytes ile tarattım temizdi.biraz titiz bi arkadaşım da
  9. B3xtapcion

internette erişim sorunu

İnternetimle örnek olarak hepsiburada, google çeviri , instagramda aşırı derecede yavaşlık gibi sorunlar yaşıyorum. Modeme format attım fakat geçmedi.İnternet hızı her zamankiyle aynı fakat bu sorun ciddi anlamda rahatsız ediyor.Ne yapmam gerektiğini bilen var ve bilgilendirir ise çok müteşekkir...
  10. B3xtapcion

e postadan gelen dosya güvenliği

dostlar arkadaşım bir video yolladı e posta üzerinden ben de bu fotoğrafa güvenerek açtım bu gerçekten güvenli olduğuna kanıt mıdır fotoğraf altta
  11. B3xtapcion

daha hızlı çalışan bir orijinal windows sürümü

windows 10 lite tarzı bir sistem var mıdır dostlar var ise windowsun orijinal sürümü müdür ? bilginizi paylaşırsanız sevinirim.
  12. B3xtapcion

bilgisayarım kapanmıyor ve arama butonu çalışmıyor

bilgisayarımı başlat menüsünden kapattığımda kapanıyormuş gibi olup geri açılıyor, arama butonu çalışmıyor, windows poweshelli açtığımda 1 saniyelik görünüp geri kapanıyor ve windows updateye girdiğimdeki manzara da bu şekilde ne yapmam gerekiyor dün kaspersky ile tarattım virüs yok zaten virüs...
  13. B3xtapcion

max 10 k oyun için laptop önerisi

uzun zamandır takip etmedim fakat var mı hala max 10 k ya güzel valorant forza horizon 5 oynatacak pc
  14. B3xtapcion

birden fazla prime hesabını unutmak

yanlışıkla 2 hesabımda prime aktif kalmş para çekmiş bunu iptal etme hakkım var mı enpara kullanıyorum
  15. B3xtapcion

dostlar laptobumda kulaklık jack girişi bozuldu

Temizledim fakat işe yaramadı teşekkürler düşüncen için
Top Bottom