baran' isimli üyenin son içerikleri

1. baran'

Gece 3 Spotify Dinleme Listesi

2. baran'

Çok Eski Bir Forum Geleneği Hadi Masaüstünüzü Görelim...

Çok sevdiğim bir kişiye hediye almak için ve ona güzel zaman geçirmek için ps mi satmıştım. Ve sonra anladım ki o çok sevdiğim çok değer verdiğim kişi beni 1 tutam bile sevmemiş gözleride kendiside bana yalan söylemiş. Ve o kişi yüzünden aylardır mentalim yerlerde sürünüyor diyebilirim.
  3. baran'

FORD CONNECT 2005 2006 KOLTUK KILIFI ÖNERİSİ

Dostum internetten almak yerine semtinde bulunan küçük araba hırdavatçılarında bile bulabilirsin hem fiyat olarak daha avantajlı olur üstüne pazarlıkta yaparsın hatta kılıfı takmana yardımcı bile olurlar.
  4. baran'

İstanbul TrendyolGO veya YemeksepetiExpress alım için ücretli yardım

İzmirdeyim ehliyeti ve motoru olan her başvuran alınıyor. İstanbul hakkında bilgim yok
  5. baran'

Proje Teslim İçin Yardım

Her üniteden birer soru ezberle hocanın sorduğu soruda ezberlediğin sorulardan birine benzer çıkar soruyu doğru yapamasan bile yarısını falan yaparsın hocada bişey demez.
  6. baran'

Müteahhitlik için mimarlıkmı okumak mantıklı olur inşaat mühendisliğimi

İnşaat mühendisliği daha çok işini görür. Zaten eğer müteahhit tanıdığın varsa farketmişindir çoğu müteahhit kendilerine özel mimar tutar ikisini farklı dal olarak görürler.
  7. baran'

şehir değiştireceğim mahkeme tarafından çağırılırmıyım???

İlk olarak evine en yakın karakola gidiyorsun yaşadığın durumu tekrardan memur arkadaşlardan birine detaylı şekilde açıklıyorsun daha sonrasında mahkemeye çağırılmadığını söylüyorsun. Son olarak ise iş amaçlı şehir dışına çıkmam gerekiyor herhangi bir mahkemeye çağrılma durumunda bir sıkıntı...
  8. baran'

Gece 3 Spotify Dinleme Listesi

28 saatlik buna benzer bir pl im var ve bir çok gece pl ti uyumadan sonuna kadar dinlediğimi hatırlıyorum bu gecede öyle olucak gibi.
  9. baran'

Kasım Ayına Kadar Almancada B1'den C1'e çıkılır mı?

Almancayı hiçbir zaman beceremedim ama ingilizce ana dilim gibidir. Eğer sıkı çalışırsan bence yaparsın. Zaten b1 seviye almancan var ama yinede kulak aşinalığı için bol bol almanca film izlemeni öneririm konuşma için ise ana dili almanca olan 1-2 chat friend tarzı bişey bulursan senin için...
  10. baran'

Yarın çok fena kavga var yakın arkadaşımla

İlk hamleyi yapan her zaman kazanır.
  11. baran'

Sevdiğim Kişiye Karşı Nasıl Bir Yol İzlemeliyim

Sakın duygularını saklama ve vakit kaybetme ama sana önerim ilişki yapmadan önce 2-3 defa düşün çünkü her zaman ilişkilerin sonu iyi bitmiyor. Eğer düşünüp gerçekten o kızla sevgili olmaya karar verdiysen kızı ilk gördüğün yanına git yavaş ve anlaşılır bir dilde kıza ona karşı olan bütün...
  12. baran'

İçme suyundan korkuyorum.

Bu tamamen psikolojik bir olay. İyi bir psikiyatri doktoru sana doğru tedaviyi uygularsa tahminimce 1 ay içerisinde hap kullanımı ile sorunun çözülür.(Haplar sürekli kullanım gerektirebilir)
  13. baran'

Nike af1 mi dunk low retro mu?

Senin bütçende çok daha güzel dunk modelleri var biraz daha araştırmanı öneririm. Af1 tabanları çok büyük olduğu için beğeniyorum ben. 2 gün önce airmax95 aldım barçından biraz bütçeni yükseltebilirsen öneririm.
  14. baran'

Bu İçeceğin ne olduğunu bilen varmı ?

Red wine yazdığına göre rakı olabilir :)
  15. baran'

Bacağımdaki ve ayağımdaki leke ve izler normalmi

Sigara kullanıyormusun
Top Bottom