barkut35 isimli üyenin son içerikleri

1. B

Yardım Razer Kraken Te Mi̇krofon Çalişmiyor

garanti süresi doldu maalesef
  2. B

Yardım Razer Kraken Te Mi̇krofon Çalişmiyor

razer kraken te kulaklığımı ses kartırla beraber bağladım ve kulaklıktan ses aldım ancak mikrofona gelince konu ne kadar konuşursam konuşayım sesim gram algılan mıyor ve gitmiyor.
  3. B

Max 11K bütçem var sistem önerisi

max bütçem 11k sistem toplamada öneriniz nedir? Belli bir yerden alma zorunlulugum yok yaklaşık 1 ay kadar bekleyebilirim.
  4. B

10K Bütçeye Monitörlü Sistem Önerisi

Tamamdır düzelttim teşekkürler.
  5. B

Başlıktaki sıkıntı nedir acaba? 1599295351 maks 70 karakter var başlıkta ondan dolayı bolukla 76 civarı oluyordu.
  6. B

Cevabın için teşekkürler.
  7. B

Öncelikle merhaba benim isteğim başlıktaki gibi 10k bütçem(500tl yukarı çıkabilir) var ve işletim sistemi ve monitörde lazım ben pek toplamada iyi olmadığım için buraya açmak istedim konuyu şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.
  8. B

8000 TL Kasa + Monitör

Sistem toplamakta pek iyi olmasamda şöyle bir sistem dizdim değerlendirebilir https://www.itopya.com/kendin-topla-yazdir/ itopyadan topladım.
  9. B

Rampage Pulsar Driveri var mı

https://www.desteksegment.com/urun/rampage-rm-k1-pulsar-siyah-usb-7-1-surround-titresim-rgb-isik-efektli-gaming-oyuncu-mikrofonlu-kulaklik bu linke gir yazılım için sürücülere tıkla.Bu arada rampage sitesine girip orijinal sonra destek yazısına tıklayıp ürün kodu veya adını girip ürünü...
  10. B

AKLIMDA KULAKLIKLAR HAKKINDA BİR SORU VAR.

Sorum şudur ki; 2 model gördüm kulaklık ve aralarındaki tek teknik fark birinin mikrofon hassasiyeti -53 db iken diğerinin -42db olması bu ne anlama gelmektedir?hangisi daha iyidir? bunu detaylıca açıklayabilirseniz sevinirim.
  11. B

Ekipman tercihim nasıl?

Öncelikle merhaba benim arkadaşım kulaklık seçimi biraz kötü olabilir ona bir daha bakman iyi olur.kötü dememin nedeni arkadaşımın kullanırken memnum olmayışı.kulaklık olarak şunlara bir bakabilirsin Rampage RGW9 Comfort ve Rampage RM-K9 Paladin. 1598796482 benim arkadaşım kısmını yanlışlıkla...
  12. B

300 TL BÜTÇEM VAR NE ALABİLİRİM?(GAMEPOWER HARİÇ MARKA)

Ben aslında kulak içi kullanmayı seven birisiyim ancak belli olaylar sonrası sol kulak zarım delindiği için kulak içi kullanmam yasaklandı bir de üstüne online eğitim başlıyacağı için olabildiğince hızlı bir şekilde kulak üstü kulaklık modeli arıyorum.
  13. B

hızlı hızlı yazdığımdan yazmayı unutmuşum kusura bakmayın.
  14. B

Kulaklık mikrofonlu
  15. B

Başlıktaki gibi 300 TL bütçem var ne alabilrim? gamepower markası hariç çünkü arkadaşlarım memnum değiller gamepowerdan
Top Bottom