Barmelow isimli üyenin son içerikleri

1. Barmelow

Yardım RAM Uyumluluğu ve frekans

@Emmree , dostum sabah eve geldiğimde işler falan çıktı hemen bakamadım ama akşamüstü dediğini yaptım düzeldi, gözüm bios versiyonuna takıldı uğraşmışken biosunu da güncelledim müq oldu saol yardımın için 🤗
  2. Barmelow

Çok teşekkür ederim yardımın için, sabah deneyeceğim 👌🏻
  3. Barmelow

Çok teşekkür ederim yardımın için, dediğim gibi sabah eve gider gitmez ilk işim denemek olacak. Ama senden rice etsem bu "sorunun" sebebi konusunda beni aydınlatabilir misin ?
  4. Barmelow

O oradaki olay şey mi oluyor, a1 ve b1 Dual channel Intel xpm profilleri için, a2 ve B2 de amd dual channel be D.O.C.P profilleri için ? 1675509877 Bu arada şu an işteyim 24 saat, yarın sabah eve gider gitmez ilk işim söylediğini yapmak ve denemek olacak dostum teşekkürler yardımın için
  5. Barmelow

A1 ve b1 e takılı onlardan farkeder m ki
  6. Barmelow

Uyarı için teşekkürler dostum defalarca denedim kapatık açmak olsun manuel olarak 3600mhz ayarlamak olsun denedim çok kez, şimdi de anakartın destek sitesinden uyumlu ramlere bakıyorum sabah uyandığımdan beri sanırım Kingstonun bu ramleri ile bu anakart uyumlu değil 😐
  7. Barmelow

Forum severler herkese selamlar, Yeni bi sistem yopluyorum ve Ryzen 5 5600x işlemci aldım anakart olarak ta ASUS TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II aldım. Ram tarafında ise Kingston 16gb (2x8gb) Fury 3600mhz CL17 DDR4 beast RGB ram (KF436C17BBAK2/16) ramleri aldım fakat BIOS ta farkettim ki RAM'ler...
  8. Barmelow

Yardım msı r7 370 windows ekranından sonra siyah ekranda kalıyor

aynı sorunu ben de Galaxy Nvidia Geforce GTX 560 SE V2 1.5 GB ekran kartında yaşıyorum çıldırmak üzereyim
  9. Barmelow

Çözüldü✓ Ekran kartı sürücüsünü kurduktan sonra windows başlamama sorunu

Elimde Galaxy marke Nvidia Geforce GTX 560 SE V2 1.5 GB ekran kartı var, bu ekran kartını pc ye takıyorum besleme kablolarını takıyorum, bilgisayarı açtıktan sonra sürücüyü kuruyorum oraya kadar hiçbir şey yok. Ne zaman ki sürücüyü kurduktan sonra yeniden başlatıyorum bilgisayar açılıyor fakat...
  10. Barmelow

nvidia ekran kartı sürücüsü yüklenme hatası

eyw aga allah razı olsun bakalım sonuçları yazarım şimdi yatıyorum
  11. Barmelow

win 10 x64 tr
  12. Barmelow

Konuyu hortlatalım usta, elimde galaxy markasının bi gtx560se v2 1,5 gb versiyon var. Driver kendi sitesinden kesinlikle inmiyor hangi dilde falan denersem deneyim inmedi, şimdi experience indirip onunla indirmeyi deneyeceğim bakalım inşallah indirir.
  13. Barmelow

Ekran Kartı İşlemciyle iyi gider mi?

Öncelikle selamlar yeniyim; elime aşağıdaki ürünler geçti ve benim elimdeki ürünler de eski zaten yani bu elime geçenler bana ilaç gibi gelecek diye düşünüyorum. Galaxy GTX560 SE V2 1,5 GB ddr5 192Bit VG/DVI/HDMI Ekran Kartı ile, ECS H81H3-M4 V1.0A DDR3 1600 Mhz USB 3.0 Anakart ve İnter Core...
  14. Barmelow

Öneri Tek modülde 8 gb destekleyen 1156p ddr3 anakart

işte kafasızlığım ya sorma. İade ettim şimdi de, tekrar bi 4'lük alıcam idareten bundan sonra da bu pcye kuruş harcamam
  15. Barmelow

Öneri Tek modülde 8 gb destekleyen 1156p ddr3 anakart

16gb takmak istemiyorum elimde 8 gb tek modül ram var şu an elimde bulunan anakartın 2 slottan 1'i bozuldu tek modül 8 ram aldım fakat bu sefer de anakartım tek modülde 8 gb desteklemiyor, tek modülde 8 gb destekleyen anakart varsa eğer ondan alayım dedim bende
Top Bottom