baronett51 isimli üyenin son içerikleri

1. baronett51

Xiaomi 11t pro şarj sorunu

Selamün aleyküm arkadaşlar ben 6 7 aydır 11T pro kullanıyorum 120w şarj destekli 1 aydır şarj konusunda bi sorun yaşıyorum şarjım %15te takılı kaldı şarj doluyor ama hızlı şarj olmuyor ve %15 kaldı sebep nedir sizce
  2. baronett51

İtopya klavye alıcam sorun yaşıyorum

Havale nasıl oluyor bulamadım onu
  3. baronett51

Bankayı aradım her hangi bi sorun yok diyor satıcıyla irtibata geçin diyor
  4. baronett51

Yok ben sürekli internetten alışveriş yapan insanım yani markete gidipte bişey almıyorum ben kolay kolay ilk defa böyle bişeyle karşılaşıyorum
  5. baronett51

Merhaba itopyadan klavye alıcamda kart ile ödeme yapıcam fakat ödeme işleminiz tamamlanamadı diyor sebebi nedir
  6. baronett51

Bu fiyata bu klavye alınır mı?

Ozaman klavye mouse alıyorum şimdi
  7. baronett51

Birde mouse önerisi yaparmısınız bitane buldum da cooler master cm110 indirimde
  8. baronett51

Rgb olaymış çok iyi olurmuş ama neyse alayım bari
  9. baronett51

Ozaman direk alıyorum bunu 1636571302 Bunu gördümde çoğu kişi sorunlu demiş korktum şahsen 1636571381 Bu klavye rgb mi yoksa rainbowmu onu anlamadım rgb rainbow yazıyor
  10. baronett51

Merhaba arkadaşlar bu klavye sizce nasıldır alınır mı? birde bi sorun yaşarmıyım ve bu fiyatlara önericeğiniz başka bi klavye mevcut Mudur. https://www.itopya.com/gamebooster-g10k-hunt-mekanik-hisli-turkce-rgb-gaming-klavye/ Yada bu nasıldır ...
  11. baronett51

Hangi marka sizce daha mantıklı

Rgb mi bu kral
  12. baronett51

Önerin nedir peki sağlam
  13. baronett51

Merhaba arkadaşlar mekanik rgb kalvye arıyorum çok kararsız kaldım biri iyi diyor biri alınmaz diyor hangisi sizce en mantıklısı ve önerilerinizi alabilirmiyim Razer - Gamepower - Gameboster - rampage - asus tuf ve diğerleri Mekanik ve rgb olursa çok sevinirim
  14. baronett51

250 -300 TL arası mekanik klavye

Sağdaki sayı tuşları benim için çok önemli üsttekileri 1 milyarda bi kullanıyorum
  15. baronett51

250 -300 TL arası mekanik klavye

😂 Eyvallah knk 😂
Top Bottom