Barry Allen isimli üyenin son içerikleri

1. SteelSeries Rival 3 RGB Gaming Mouse

SteelSeries Rival 3 RGB Gaming Mouse

SteelSeries Rival 3 RGB Gaming Mouse Kutusu ve garantisi mevcut, garantisinin 1 seneye yakın süresi mevcut. Hiç bir fonksiyonel problemi yoktur, daha üst bir modele geçeceğimden satıyorum. İstanbul içinde elden teslim yapabilirim, şehir dışındaysa ödeme gerçekleştikten sonra kargolayabilirim...
  2. Barry Allen

Yardım 300 400 arası 0 2.el farketmez wireless mouse

areox 3 wireless iyi değil ki, o fiyata glorious model o wireless alınıyor. kendim deneyimlemedim ekstra bi yorumum yok ama build qualitysi çok sıkıntılı. ürünün her kopyasında materyaller aynı kalitede değil vs. vs. reddite bakarsan görebilirsin veya boardzy'nin de videosu var
  3. Barry Allen

rival 3 wireless çok çok iyi bir ürün değil, kendim rival 3 kullanıyorum. önerebilir miyim, evet bütçen dahilinde olabilir. daha öncesinde rival 110 kullanıyordum ve shape değiştirmemek için rival 3 aldım. bütçeni de düşünürsen mantıklı bir mouse oluyor
  4. Barry Allen

logitech g304, rival 3 wireless, delux'ün mouseları var onlar olabilir ama alırken tekrar sor yanlış yönlendirilmi her mouse'u iyi değil onların
  5. Barry Allen

Valorant random hesap satın alımı

her şeyden önce yasal değil
  6. Barry Allen

B450M S2H sistem BIOS'a girerken takılı kalıyor

Hocam gerek kalmadı BIOS'u çözdüm daha büyük bir problem çıktı. Ethernet portum bozulmuş.
  7. Barry Allen

Ethernet Kartı Önerisi

Gigabyte b450m s2h anakartımın ethernet girişi bozuldu. Bu sebeple çözüm olarak ethernet kartı almayı veya kesin çözüm olması amacıyla aynı anakarttan almayı düşünüyorum. (2 senedir kullanıyorum muhtemelen ben kaynaklı bir sorun.) Ethernet kartı tavsiyesi veya farklı bir çözüm önerisi olan var...
  8. Barry Allen

Format da attım hocam düzelmedi yeni konu açacağım orada yeni bir çözm arayacağım en iyisi
  9. Barry Allen

Pardon, en iyisi konuyu birazdan yeniden açayım. BIOS pili gibi durumları bilmediğim için denemedim
  10. Barry Allen

Merhaba, Bilgisayarı açarken del tuşuyla BIOS'a girip Update yapacaktım ancak ekranım ekteki gibi kaldı. Yardımcı olabilir misiniz? Anakart: Gigabyte B450M S2H. Ayrıca windows'ta vs. bir problem yok. Yalnızca BIOS uptade yapmak için BIOS'a girmeye çalışıyorum ve PC açılırken DEL tuşuna basmazsam...
  11. Barry Allen

Dizüstü bilgisayar önerisi/ workstation

gaming laptoplara da bakacağım tamamdır
  12. Barry Allen

amaç oyun oynamak değilmiş, arkadaşım için soruyorum kendisi mühendislik okuyor ve kullanacakları uygulamalar vs. daha farklıdır diye tahmin ediyorum.
  13. Barry Allen

Olması gereken sistem özellikleri 3.3 GHz veya üstü işlemci hızı, NVIDIA Quadro veya AMD Radeon Pro (NVIDIA 1. tercihim.), 16 GB ve üstü RAM (RAM'ler tercihen ECC özellikli olabilir, hafıza olarak SSD'sinin olmasını istiyorum. Oyun oynamaktan ziyade mühendislik için kullanılan programları...
  14. Barry Allen

2000 TL'ye 144-165 hz Monitör Önerisi

Selam, imzamda yazan monitör bozuldu bu sebeple yeni monitör bakıyorum Bütçem 2000 TL civarı yalnız 200-300 TL gibi bir miktar kadar artabilir. CS:GO oynuyorum. 165 hz olursa iyi olur ama daha iyi bir önerisi olan olursa 144hz de alabilirim. Ayrıca curved veya düz fark etmez. TN panel almayı...
  15. Barry Allen

Anakart Bluetooth desteği

Anakartımda bluetooth desteği yok bundan dolayı bluetooth cihazlarımı kullanabilmek için bir bluetooth adaptör bakıyorum. Öneriniz var mıdır?
Top Bottom