Batuhan815 isimli üyenin son içerikleri

1. B

Yardım Monitör Seçmeme yardım eder misiniz?

Ben IPS tercih ederdim.Profesyonel oyuncu değilsen 165hz yeterde artar.ips in renkleri çok iyi
  2. B

Çözüldü✓ 1 Saat Önce Böyle Deği̇ldi̇, Fakat Kapandi Açildi Böyle Oldu ??

Biostan baktığınızda ram gözüküyor mu? Tek tek takarak deneyin
  3. B

Kasa fanlarının kablosunu nereye takacağım

2 pinli olan egzoz fanına bağlanıyor mu ?
  4. B

Videonun 1. Dakikasından itibaren bak
  5. B

Egzos fanı bağlı değilse kontrolücüye bagla.kontrolcüden çıkan (muhtemelen) 3 pinli kabloyu anakartin cha fan kısmına (resimdeki 2 numaralı kısma)bağla.Yani anakarta bağlantı tek 3 pinli kablo üzerinden olacak tek giriş olduğu için
  6. B

Asus ile Adobe creative cloud 1-3 aylık ücretsiz !

Merhabalar, asus hediye abonelik veriyor. Kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar kampanya koşullarında belirtilen asus marka pc veya bileşenlere sahipseniz creative cloud için kod veriyor detayları linkten bakabilirsiniz. https://www.asus.com/tr/content/asus-offers-adobe-creative-cloud/
  7. B

6000 TL ye telefon önerisi

Ben satmıyorum kardeşim satıcının İnternet sitesinden sipariş verebilirsin ha olmaz dersen İstanbul'dan oturuyorsan biraz araştırmayla telefoncularda bulabilirsin.Facebook gruplarında Oneplus tr gurubu var oradan bulabilirsin 1681676906 Bu pahalıya baya
  8. B

Yok 7k civarına var istersen özelden mesaj at güvenilir bir yer var ordan al.Herhangi bir çıkarım yok çevremede önerdim bu koşullarda tr cihazı almak aptallık
  9. B

Çok az daha koyarak yurtdışı oneplus 9 al daha iyisi pararel evrende bende de 9r var çok iyi bir telefon güncelleme imei vs sıkıntısı yok.
  10. B

🔥İndirim ROG Strix Scope NX TKL Deluxe Nays + Cashback İle 1279TL 🔥🔥

Teşekkür ederim aldın hemen.İnşallah cashback alabilirim
  11. B

2.el Gaınward RTX 3060TI 5.800TL Alınır mı ?

Peki gigabyte olanı alınır mı
  12. B

2.el Gaınward RTX 3060TI 5.800TL Alınır mı ?

Hazır herkes buradayken sorayım Gigabyte Gaming Oc 3060ti Rev3.0 6200tl ye alınır mı? Garantisi yok yurtdışı 1 senelik kart 2. Asus tuf 3 fanlı 3060ti garantili 7500tl Bu pahalı geldi bana alınır mı?
  13. B

Sonunda Sistemi Bitirdim Sanırım. HO Alırım :)

Hocam kartlardan memnun musunuz ? Nvidia ile kıyasla
  14. B

Sıfır rx 6700 mü Yoksa ikinci el 3060ti mı ?

Merhaba sıfır Sapphire rx 6700 pulse 6500tl mi yoksa ikinci el 3060ti mı kararsız kaldım. https://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-radeon-rx-6700-pulse-10gb-gddr6-160bit-amd-ekran-karti.html
  15. B

🔥İndirim 🔥ADATA XPG D41 RGB 8GB 450 TL 16 GB 827 TL(Nays İLE)🔥

Çektim hemen teşekkür ederim Nays tan 100tl yi nasıl alıcaz
Top Bottom