batuhankavuk isimli üyenin son içerikleri

1. batuhankavuk

🔥İndirim Kondisyon Aleti 811 TL

Sepette hala 1200 hocam
  2. batuhankavuk

🔥İndirim Signal Diş Macunu 6 x 120 ML 2X Alımda Adet 124TL

Gönderici "Unilever" şampuan gönderse bile iadeni edersin en kötü talep oluşturursun. Bu durumun altında kalmaz diş macununu ekstradan hediye olarak gönderir. Büyük satıcılar yanlış kargolama olmuş olabilir dert etmeye gerek yok bu kadar.
  3. batuhankavuk

En uygun ev interneti öneresi olan var mı?

Comnet şuan aylık 100 Mbps 269 TL uzun süre kullandım kötü bir tarafını vs görmedim çok memnundum. Fiyat olarak da güzel, ayrıca VPN gerektirmeden tüm siteleri kullanabiliyordum.
  4. batuhankavuk

150cc den 250cc geçmeye değermi (scooter)

İstanbul'da yaşıyorsanız eğer dur kalkın yoğun olduğu saatler özellikle xmax vs heybetli olduğu için sizi yorabilir. Arkadaşın dediği gibi nmax 155 düşünülebilir. Uzun yol yapıyorsanız orası ayrı.
  5. batuhankavuk

Yardım turknet patladı mı? internet yok

Gigabit kullanıyorum hızda problem yok fakat insta, TikTok, YouTube gibi yerlerde problem yaşıyorum. Büyük ihtimalle arkadaşın dediği gibi DNSlerde problem olabilir
  6. batuhankavuk

Çözüldü✓ Mining için psu önerisi.

Elimde 2000Watt 2 adet PSU var mining için. Boş duruyor elimde yardımcı olurum uygun fiyattan.
  7. batuhankavuk

❌İndirim Bitti! SnowRunner 4-Year Anniversary Edition ₺69.99 TRY

Attığın fotoğrafta da yazıyor eklenti (DLC) olduğunu.
  8. batuhankavuk

🔥İndirim Old Spice Captain Duş Jeli & Şampuan 50 Ml X 5 Adet 75₺

Ben ürünü satın almadım, alın da demedim. Ürünün kalitesi vs sahteliğine bakmadım. Sadece ml konusunda yorum yaptım
  9. batuhankavuk

🔥İndirim Old Spice Captain Duş Jeli & Şampuan 50 Ml X 5 Adet 75₺

Marketten daha uygun diye 500 ml yerine 1.5 litre su alıyor musun? O açıdan bakabilirsin. Mesela spora gidenler için küçük olanlar iyi oluyor. Ağırlık yapmıyor ve küçük olduğu için 2 kullanım sonrasında işin bitiyor.
  10. batuhankavuk

1000₺ civarı VDSL modem

Bu ürünlerde replika olmaz da güncel ilanlara bakabilirsin, dolaptan vs
  11. batuhankavuk

1000₺ civarı VDSL modem

Extra DSL acil çok az kullanılmış ürüne 870 TL yazmış biri. Pazarlıkla 800 TL gibi fiyata alabilirsin.
  12. batuhankavuk

1000₺ civarı VDSL modem

ITOPYA.COM'da 2k ikinci el ise sahibinden de 1k bandında. Çoğu kişi VDSLden fibere geçtiği için uygun fiyata veriyor ürünü.
  13. batuhankavuk

1000₺ civarı VDSL modem

Keenetic extra DSL öneririm fiyatı arttı fakat ikinci el temiz bulabilirsen uygun fiyata çok iyi olur.
  14. batuhankavuk

Amazon Prime neden geç gönderiyor?

Ürüne standart teslimat seçeneğini koymuşlar, ama demek ki denk geldiğinde boşluk varsa AGTye veriyolar. Bende de çünkü 1 hafta sonrayı gösteriyodu ertesi sabah kargo geldi AGT ile
Top Bottom