BatuhanKayhannn isimli üyenin son içerikleri

1. BatuhanKayhannn

Ea hesabı unlink edemiyorum

arkadaşlar merhaba bir konuda yardıma ihtiyacım var Playstation hesabımı EA hesabımla birleştirmek istiyorum Fifa da güncel kadrolar için vs ama bağlayamıyorum başka bir PS hesabıyla birleştirmişim daha önce unlink yapamıyorum EA settings de bağlantılara tıklıyorum Ps Networkte bağlantı işareti...
  2. BatuhanKayhannn

Öneri 1900 TL Bütçeye Anakart önerisi

Hocam v ram soğutucusu olmadığı için sıcak bakamadım
  3. BatuhanKayhannn

Yardım Acil Anakart Önerisi r5 3600

Yani b450 lerde 5. Nesil desteklemiyor mu zaten geçsemde b450 yi kullanamaz mıyım yani 1673804615 Yani fiyat olarakta güncellik olarakta en mantıklısı olarak o gözüküyor
  4. BatuhanKayhannn

Yani güncel olan tabi daha önemlide yani değer mi yani o fiyat farkına bunu merak ediyorum
  5. BatuhanKayhannn

Peki ya gifabayte mı msi mı bir fikriniz varmı ?
  6. BatuhanKayhannn

Arkadaşlar dün gecede yazdım doğru düzgün bir cevap alamadım herkes b550 diyip geçmiş rica etsem biri bana hangi anakartı almam gerektiğini nedeniyle birlikte söyleyebilir mi b550 nin b450 den m2 ssd dışında bir farkı varmı bilmiyorum zaten sata ssd kullanıyorum kolay kolayda m2 ye...
  7. BatuhanKayhannn

Valla hiç bulamadım açıkçası
  8. BatuhanKayhannn

@Dev1ce ryzen5 3600
  9. BatuhanKayhannn

Arkadaşlar maalesef anakartım yandığı için yeni bir anakart almam lazım 1800 TL bütçem var ama biraz zorlayabilirim 3 adet anakartta kaldım https://itopya.com/asus-tuf-gaming-a520m-plus-4800mhzoc-ddr4-soket-am4-m2-hdmi-dvi-vga-matx-anakart_u11289...
  10. BatuhanKayhannn

Sistemi Temizledikten Sonra Bilgisayar açılmıyor

Artık susar mısınız ? 1670770175 Yani yandıdan kastım mecazi değil ciddi ciddi yandı tamirden geldi İşlemcimi ekran kartımı ramlerimi taktım Çalıştırdım anakart alev aldı
  11. BatuhanKayhannn

Seviyenizi bilin bu 1. Si Konuyu tamamen okursanız zaten sorunun ramleri denedik zaten Ürünü satın aldığım yere yolladım Geri geldi ilgilenen arkadaşlarada teşekkür mesajı ilettim Anakartım yandı başkalarınında forumlarına böyle yazı yazmamanızı tavsiye ederim
  12. BatuhanKayhannn

Yani sisteme en rahat takılan parçayı nasıl yanlış takmış olabilirim ?
  13. BatuhanKayhannn

Aldığım yere başvuru yaptım bir dönüş alamadım daha 2 gün oldu eğer bir dönüş olmazsa THH’na başvuru yapacağım
  14. BatuhanKayhannn

Onarılıp geldi 1670532595 Yani kağıtta onarıldığı yazıyordu işlemcime ekran kartıma ramlere bir şey olmamıştır dimi ya ?
  15. BatuhanKayhannn

Teşekkür ederim hocam 1670528174 Cok sağolasın Bende bir şey yok ateş büyümeden harlamadan elektriği çektim söndürdüm ekran kartımı söktüm hemen
Top Bottom