batuhanusta06 isimli üyenin son içerikleri

1. batuhanusta06

Sizce Hangi IPhone modeli tercih edilmeli?

İlk öncelikle selamın aleyküm dostlar bir telefon almayı düşünüyorum ve piyasayı uzun süredir araştırıyorum. Tercihimi Apple tarafından yapacağım için 13, 13 Pro ve 14 Plus seçeneklerim arasında bu yüzden başlıktan da anlayacağınız gibi sizce ankette belirtilen hangi telefon modeli tercih...
  2. batuhanusta06

IPhone 12 Pro Max (256 GB) mi yoksa IPhone 13 (256 GB) mü alınır?

İlk öncelikle selamın aleyküm dostlar 14 gün içerisinde yeni bir telefona geçmeyi düşünüyorum, tercihimi Apple tarafından seçeceğim. Bu yüzden başlıktan da anlayacağınız gibi iki telefon arasında kaldım (IPhone 12 Pro Max & IPhone 13) hangisini önerirsiniz şimdiden teşekkür ederim. Anket olarak...
  3. batuhanusta06

Ön panelde bağlantı kesilmeleri

Arkadaşlar ilk öncelikle selamın aleyküm ve herkese hayırlı forumlar. Yazım biraz uzun olabilir ancak detaylı anlatmak istedim; Yaklaşık 2 - 3 senedir Cooler Master MasterBox MB520 RGB modelini kullanmaktayım ve geçtiğimiz ekim ayına kadar bir problem yaşamadım. Kasım ayından bu yana ön panel...
  4. batuhanusta06

Anakart değişimide termal macun değişimi yapılmalı mı?

Bir sıkıntı olacağını pek tahmin etmiyorum ancak elinizde termal macun varsa değiştirmişken sürmekte fayda var.
  5. batuhanusta06

Bu ürün Türkiye de var mı?

Anladım, cevabınız için teşekkür ederim.
  6. batuhanusta06

Bu ürün Türkiye de var mı?

Selamın aleyküm arkadaşlar herkese iyi forumlar aşağıya link bıraktığım ürünü hiç bir şekilde Türkiye piyasasında bulamadım bunlar ne diye geçer elimde sadece bu link var, bilen varsa yardımcı olabilir mi veya Türkiye linkini bırakabilir mi? Ürün Linki , Ürün Resmi : 1639510137 Arkadaşlar...
  7. batuhanusta06

Forza horizon 4 son güncelleme ile drop sorunu olmaya başladı.

Bende yaklaşık 1 saat önce güncelledim ve aynı sorunu yaşamaya başladım.
  8. batuhanusta06

Bu bilgisayar Windows 11'i çalıştıramaz hatası alıyorum.

Secure boot açık, alttakini kapattım sorun yine aynı.
  9. batuhanusta06

Firmware TPM disable olunca yine aynı şekilde hata veriyor.
  10. batuhanusta06

Herkese hayırlı geceler, iyi forumlar. Bugün tanıtılmış olan Windows 11 için bilgisayarımın uyup uymadığını merak ettim ve program ile test ettim ancak ne yapsam bile aynı hatayı veriyor. Bunun sebebi nedir? Cevaplarsanız sevinirim.
  11. batuhanusta06

PUBG İNDİRİME GİRERMİ ?

Sevgili dostlar oyun şuan indirimde alabilirsiniz, %50 indirimde yani 43,50₺
  12. batuhanusta06

Seagate Barracuda Alınır Mı?

Rahatsız eder mi veya kafa yorar mı?
  13. batuhanusta06

Seagate Barracuda Alınır Mı?

Sevgili dostlar SEAGATE 2TB Barracuda 256MB 7200rpm 3.5" SATA 3.0 Harddisk almayı düşünüyorum bir sıkıntı yaşar mıyım cevaplarsanız sevinirim. Zaten hali hazırda elimde 256GB SSD ve 300GB HDD var ancak depolama alanı yetmiyor. Oyun olsun çeşitli içerikler olsun bana yer kalmıyor, önerilerinizi...
  14. batuhanusta06

Kalıcı Ücretsiz Ücretsiz The Stanley Parable

Bu indirimli & ücretsiz oyunlar bölümü çok işime yaradı, çok teşekkürler. :)
Top Bottom