Batur isimli üyenin son içerikleri

1. B

Valorant hesabı almak mantıklımı

nasıl olduğunu bilmiyorum ama yakınlarımdan bir kaç bile böyle hesap kiralayıp geri alıyor dikkat et
  2. B

Yardım Cooler Master MH-752 Mikrofon çalışmıyor

Hangi yolu denediysem mikrofon çalışmıyor yedek mikrofon almayı düşünüyorum ama bir türlü tam uyumlu yazan bir mikrofon bulamıyorum. Evrensel uyumlu yazan bir mikrofon buldum ama çalışabileceğinden tam emin değilim...
  3. B

Yardım Anakartta bu giriş var mı ?

Gigabyte B450M-K anakart kullanıyorum rgb bağlantısı için bunu nereye bağlamam gerekiyor ?
  4. B

Yardım TD-500 Fan Bağlantısı

Nasıl bir kart hocam ?
  5. B

Yardım TD-500 Fan Bağlantısı

4 fandan 8 çıkış var iki tane ara kablo var ama birleştirmiyorum bir türlü yardımcı olursanız sevinirim. Not: Kasayı 2.el aldım bir eksik olabilir bilmediğim
  6. B

Yardım Kasa ve Psu Tavsiyesi

Sistem; Ryzen 5 5600 Gigabyte B450M-K Corsair 2x8 3600Mhz 18 CL ASUS TUF RTX 3060 12 GB Not:Daha önce dark guardian pro kullandım ve fan kontrolcüsü ile fanları kapatabiliyordum böyle özellikli bir kasa tavsiye ederseniz daha iyi olur. Bütçe: 3-4K
  7. B

Yardım RTX 3060 İÇİN DİKEY TUTACAK

Tavsiyeniz var mıdır
  8. B

Yardım RTX 3060 İÇİN DİKEY TUTACAK

Kasa olarak CM MasterBox Pro 5 kullanıyorum. Ekran kartımında görselini eklicem. Ucuz yollu bir dikey tutucu var mıdır bildiğiniz ?
  9. B

Yardım EKRAN KARTI ALMAMA YARDIM EDİN

İşlemcim Ryzen 3400G Sistemi ilk aldığımda durumum yoktu ekran kartı almak için o yüzden böyle bir işlemci tercih ettim ve şu an ekran kartı almak için durumum var fakat tercih yapamıyorum 2.el mi alsam 0 mı alsam amd mi alsam nvidia mı alsam ? Bütçe 6-8K Arası Aklım Rtx 3060 12 Gb modelinde...
  10. B

Yardım Pcden İphonea fotoğrafları yükleme

Merhabalar iyi akşamlar iOS Telefonumu değiştirdim önceki telefondakileri icloud üzerinden masaüstüne indirdim ve yeni telefona masaüstünden aktaramıyorum nasıl yapabilirim ? Yardımcı olursanız veya yardımcı olabilecek bir video linklerseniz sevinirim iyi akşamlar.
  11. B

Yardım 0 Razer Blackshark v2 x ya da 2.el Cooler Master Dh752 mi ?

2.el ürünün 4 ay daha garantisi var ikiside aynı fiyata geliyor bana sizce napmalıyım ? Aradığım özellikler konfor ve 7.1
  12. B

Yardım Cloud 2 Wireless V Logitech G Pro X Wireless

Fiyat önemli değil sadece hangisi daha iyi onu öğrenmek istiyorum 1666807274 Corsair ve steelseries
  13. B

Yardım Cloud 2 Wireless V Logitech G Pro X Wireless

Arkadaşlar ikisi arasında çok kararsız kaldım. Genelde bilgisayardan bir şeyler seyretmeyi seviyorum ama oyun da oynuyorum sizce hangi seçenek daha mantıklı ?
  14. B

Gaming Gecesi Asus Monitör

nerden aldın dostum ?
  15. B

Yardım Mikrofonum çalışmıyor

Steelseries Arctis 3 kullanıyorum aşağa yukarı 3 sene oldu geçen hafta bilgisayarımın yerini değiştirdikten sonra mikrofon çalışmamaya başladı tak çıkar yaptım düzeldi ama tekrar çalışmamaya başladı şu an. Ne yapmamı tavsiye edersiniz ?
Top Bottom