Baykuskral isimli üyenin son içerikleri

1. B

Polonya hükümeti CP2077'ye müdalahe edecek iddiası

Şu yazdığınızdan oyunu oynamadığınıza emindim, altda zaten sizde yazmışsınız almadım diye. Oyunda 40 saati devirdim ve yapay zekanın 3-4 defa yerli yersiz birden ortaya çıkmaları dışında hiçbir sorun yaşamadım. Derdim sizin aksinize oyunu gömmek yada övmek değil. İnternette ki videoları görüp...
  2. B

Coil whine yüksek fps den oluşabilir mi?

Hocam hortladığım için özür diliyorum, 1 gündür rtx 2060 kullanıyorum, sadece rainbow six siege'de ufak çaplı bir cw fark ettim, muhtemelen benzer yüksek fps'li oyunlarda da olacaktır, bu durumu umursamayı düşünmüyorum. kulaklığı taktıktan sonra bu sesi duymamın imkani yok. Siz neyaptınız ürünü...
  3. B

CYBERPUNK 2077' de kaç fps alabilirim?

Burdan detaylı sistem gereksinimlerine bakabilirsin
  4. B

CYBERPUNK 2077' de kaç fps alabilirim?

Oyun çıkmadı daha ,kimse doğru değeri söyleyemez
  5. B

3700 TL Ekran kartı önerisi

Önerdiğiniz marka nedir
  6. B

Red Dead online Hakkında acil yardımmm

Esc' bastığında da çıkmıyor mu
  7. B

İade işlemleri yeni başladı zaten 1aya kadar bekleyebiliriz ama bütçeme uygun rtx 3060 olurmu bilemedim 1607351136 Direk marka model ile birlikte önerirseniz daha iyi olur. Teşekkürler
  8. B

Asus dual GTX 1660S ekran kartım arızalandığı ve iade raporu çıktığı için kartımı değiştiriyorum, daha fazla para verip aynı kartı almak istemediğimden yükseltmeye karar verdim önerileriniz nedir? İşlemci R5 3600 psu 650w
  9. B

Donanım hızlandırma açıkken görüntü bozuluyor

Ürün servise gitti ve onarılamaz denilerek iade işlemleri başladı, benzer sorun yaşayan varsa acilen garantiye versin
  10. B

Yardım OCCT sonucu ve videolarda görüntü bozukluğu

Merhaba geçen haftalarda ekran kartımda videolarda görüntüde bozulma olduğunu söyleyip yardım istemiştim, hala aynı sorunla uğraşıyorum ekran kartı driver'ına temiz kurulum yaptım çözülmedi, bilgisayara baştan Windows' kurdum hala çözülmedi. Bu yüzden OCCT testi yaptım 1saat boyunca bekledim...
  11. B

düzelmedi,yinede belirtiyim 1605537817 başka bir öneriniz varmıdır, son çare olarak temiz kurulum yapıcam ,olmazsa garantiye yollarım.
  12. B

DDU'ile kaldırıp tekrar güncel driverı kurdum ve bilgisayarı yeniden başlattım ama malesef bir fark olmadı.
  13. B

mevcut driverı kaldırdım, güncel driverımı deniyim eski sürümünümü yükleyim öneriniz nedir?
  14. B

hayır, DDU nedir bilmiyorum Hayır, DDU nedir bilmiyorum
  15. B

Merhaba videolarda ve bazı oyunların giriş ekranında görüntü bozuluyor yeşil pembe bir renk alıyor, Steam ve internet tarayıcılarında donanım hızlandırmayı kapattığımda sorun düzeliyor ayrıca ekran kartı Driver'ını kaldırdığımda da sorun ortadan kalkıyor ama tabii ekran kartını da...
Top Bottom