BBrek isimli üyenin son içerikleri

1. BBrek

Üniversite için laptop önerisi

bunları da inceleyeceğim büyük ihtimalle hp victus alırım teşekkür ederim 1692039364 sırt çantasında taşıyacağım zaten ama çokta büyük olsun istemiyorum bakacağım yine de 1692039485 macbook düşündüm fakat arada oyun da oynayacağım için macbooktan vazgeçtim ev tutacağım ama evde zaten iyi bir...
  2. BBrek

bakacağım teşekkür ederim
  3. BBrek

30k bütçem var. Üniversite için laptop arıyorum ara sıra hikayeli oyunlar oynayabileceğim aynı zamanda CAD programlarını kullanırken sıkıntı çıkarmayacak bir laptop arıyorum. Bütçe belki 3 5k artabilir. Şimdiden teşekkürler
  4. BBrek

Bilgisayarım bir anda kendini yeniden başlatıyor

Ryzen 5 3600 stok soğutucu fakat bilgisayar ilk açıldığında falan da yapıyor bazen daha ısınmadan yani
  5. BBrek

RTX 2060 Ventus XS garantiye gidip bir kez değişti
  6. BBrek

Max 1k Kulaklık Önerisi

Kizaru kullanıyorum memnunum
  7. BBrek

Bilgisayarım bir anda kendini yeniden başlatıyor. Çoğunlukla oyunlarda oluyor fakat bazen oyun oynamazken de olabiliyor. Oyunlarda fpsi 60a sabitleyince düzeliyor bazen fakat tamamen geçmiyor. Var mıdır bi çözümü ://
  8. BBrek

PC Bir anda donuyor ve yeniden başlatmam gerekiyor.

evet bende yazılımsal olduğunu düşünüyorum ssd değiştirmiştim tekrar başladı ya şansıma hep bozuk ssdler geliyor ya da ssd den değil başka bir parçadan oluyor. her şeyi güncelleyeceğim sonra düzelmezse ssd tekrar servise gider büyük ihtimalle. geçmişte ekran kartımda servise gitmişti değişim...
  9. BBrek

PC Bir anda donuyor ve yeniden başlatmam gerekiyor.

Çoğunlukla oyun içinde bir anda donuyor ses gelmiyor ve siyah ekran olup sinyal yok yazısı geliyor. Geçmişte de böyle olmuştu ssd değiştirdim ve düzeldi fakat şimdi tekrar başladı ssd dışında hangi parçadan olabilir yoksa tekrar ssd mi değiştirmem gerekir? 1657106297 upup
  10. BBrek

G733 1700Ttlyi hak ediyor mu?

Kablosuz bir kulaklık almak istiyorum, G733 düşünüyorum fakat hala kararsızım sizce mikrofon kalitesi rahatlığı falan 1700tlyi hak ediyor mu?
  11. BBrek

Windowsu nasıl kurabilirim

bu sekmeden neyi seçicem daha önce hiç format atmadım
  12. BBrek

GTA Onlineda Ubermacth Cypher nasıl alabilirim

Bu arabayı nasıl alabilirim legendary mototsportsta bulamadım?
  13. BBrek

Beşiktaş'ın şampiyonlar ligi maçlarını nereden izleyebilirim?

Selçuksports
  14. BBrek

Ücretsiz video editleme programı

Ücretsiz bir video editleme programı varmı? Varsa atar mısınız?
  15. BBrek

PC Siyah ekran kalıyor

denedim fakat olmadı başka tavsiyeniz var mı
Top Bottom