-Bedir- isimli üyenin son içerikleri

1. B

Rootlu Telefonda Magisk Açılmıyor

Telefonum rootlu ve bazı uygulamalar bu yüzden açılmıyor. Magisk üzerinden gizlemek istedim fakat magisk açılmıyor. Menüde üstünde android logosu var üstüne tıkladığımda yeni sürümü var güncellemek ister misiniz diyor. Evet diyorum yükleniyor ekranı çıkıyor sonra uygulama yüklenmedi hatası...
  2. B

Çözüldü✓ Normal şarj kablosu kulaklığa zarar verir mi?

Anladım dostum teşekkürler
  3. B

Çözüldü✓ Normal şarj kablosu kulaklığa zarar verir mi?

BT kulaklığım var kendi kablosu yok maalesef üstünde 1A 5V yazıyor bendeki kablo 66w 6A bununla şarj etsem sıkıntı olur mu?
  4. B

Bilgisayara Bağladığım Bluetooth Kulaklıktan Boğuk Ses Gelmesi

Jbl t510bt kulaklığım var telefonda sorunsuz çalışıyor ama bilgisayara bağladığımda boğuk ses geliyor. Hands-free modunu devre dışı bıraktığımda ses düzeliyor ama kulaklığın mikrofonunu bilgisayar görmüyor. Hem net ses alıp hem de kulaklık mikrofonunu kullanmanın bir yolu var mıdır?
  5. B

Çözüldü✓ Bluetooth Sekmesi Olmama Sorunu

Aygıt yöneticisinden bluetooth u kaldırıp bilgisayarı yeniden başlattığımda sorun düzeldi ama sürücüsünü güncellediğimde tekrar aynı sorun oluştu aklınızda bulunsun.
  6. B

Çözüldü✓ Bluetooth Sekmesi Olmama Sorunu

Windows 8.1 kullanıyorum. Laptop da bluetooth var sürücüsünü de güncelledim fakat ne denetim masasında ne ağ bağlantıları bölümünde ne de bilgisayar ayarları bölümünde bluetooth sekmesi yok. Bunu nasıl çözebilirim?
Top Bottom