bedirhan.karaks isimli üyenin son içerikleri

1. Herşey Dahil Sistem!!!

Herşey Dahil Sistem!!!

Amd Ryzen 5 5600 RX 6650 XT 12 GB B550M Anakart 4000 Mhz(OC) 1TB M2 SSD 16 GB 3200 Mhz Ram +80 700W!!! HER ŞEY DAHİL! Arkadaşlar İstanbulda ikamet ediyorum bazı durumlardan dolayı başlıkta da belirttiğim özelliklere sahip kendi topladığım bilgisayarımı satıyorum. Bilgisayarı geçen sene temmuz...
  2. Amd Ryzen 5 5600 RX 6650 XT 12 GB B550M Anakart 4000 Mhz(OC)  1TB M2 SSD 16 GB 3200 Mhz Ram +80 700W

Amd Ryzen 5 5600 RX 6650 XT 12 GB B550M Anakart 4000 Mhz(OC) 1TB M2 SSD 16 GB 3200 Mhz Ram +80 700W

her şey DAHİL! Arkadaşlar İstanbulda ikamet ediyorum bazı durumlardan dolayı başlıkta da belirttiğim özelliklere sahip kendi topladığım bilgisayarımı satıyorum. Bilgisayarı geçen sene temmuz ayında aldım daha 10 aylık diyelim herhangi bir extrem durumda kullanılmadı sadece film izlemek oyun...
  3. B

M2 SSD Mİ BÖLDÜM DÜZELTEBİLİR MİYİM?

Arkadaşlar m2 SSD mi kurulum esnasında bilmeden böldüm 1 TB lik SSD şu anda sadece 300 GB olarak görünüyor ve gerisini bulamadım. Nasıl bunu düzeltebilirim tekrardan 1 TB ye çıkartabilirim bilgisi olan var mı?
  4. B

AMD Ryzen 5600 sistem

6600 benim de aklımda fiyat olarak da aklımda amd ekran kartları driver güncellemelerini alıyor mu sürekli nvidia da daha iyi çalışıyor biliyorsunuz dlss falan 6750 xt piyasada hangi kartların rakibi 1690396407 kanka bütün piyasayı saydın :D
  5. B

AMD Ryzen 5600 sistem

B550M DS3H Anakart 4000 Mhz (OC) AMD Ryzen 5600 işlemci Corsair Vegaence LPX 8 GB 3200 Mhz 1 adet (ileride 1 adet daha alacağım) Game Force GF 700 Power Suply Netac NV3000 1TB 3400 MB/2900 MB M2 NVMe SSD GameTech Colder Rainbow Kasa var arkadaşlar. Bu sisteme uygun hangi ekran kartları...
  6. B

Öneri Amd mi? Intel mi? Ișlemci önerisi?

3500 x uygun anakart önerileriniz var mı? Kasam dark diamond rgb. Anakart olarak ne önerirsiniz?
  7. B

Öneri Amd mi? Intel mi? Ișlemci önerisi?

1000 lira civarında bir ișlemci arıyorum. Üzerine 200 ile 300 TL gibi bir rakam koyabilirim. Overclock yapabileceğim daha çok oyun ve yayın yapmayı baz alarak fikirleriniz hangi ișlemciye yatkın?
  8. B

8gb ekran kartı 16gb ramli 4500 TL'ye bulabilir miyim?

kardeşim öncelikle bilgisayar bir bütündür bir parçası iyi bir parçası kötü olursa sistem aksar. ekran kartı için çok üst bir seviye oyuncu değilsen 4 yada 6 gb yeter. ventus 6 gb oc bir seçenek misal senin için. bunun yanında atx kartı bütün bu veri akışına uyum sağlayabilmeli. işlemcisi ise...
  9. B

Masaüstü pc almak istiorum.

umarım ortalık durulurda en yakın zamanda biraz kafamız rahatlar. 2020 bir artık ya :D
  10. B

valla kardeşim o biraz zor ortalıktaki durumu biliyorsun üretimler yere çakıldı. stoğa gelmesi baya bir zaman alabilir sanırsam elindeki paranı tut bence rastgele bir siteme vermek yerine sabredip daha iyisini de alabilirsin. ya da stokda olan başka bir alternatif sisteme bakmak gerek
  11. B

Yardım Eve Türksat mı, yoksa TürkNet mi bağlatmalıyım?

türksatın alt yapısı daha bir kaliteli sanırsam lakin emin olamadım ne yapmalıyım diye. lakin türksat daha iyi galiba.
  12. B

https://www.itopya.com/teknoqueen-amd-ryzen-5-3500x-gigabyte-gtx-1660-super-oc-6gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar/ buradan bakabilirsin kardeşim örnek olarak.
  13. B

Yardım Eve Türksat mı, yoksa TürkNet mi bağlatmalıyım?

Arkadaşlar Antalya'ya yeni taşındım.Kararsız kaldım. Eve internet bağlatmak istiyorum fakat hangisini kullansam kararsız kaldım. Türknet mi, yoksa Türksat mı bağlatsam diye. Oyun oynayan biriyim. Karantina döneminde iyi bir internet hizmeti için hangisini önerirsiniz?
Top Bottom