bektaİ isimli üyenin son içerikleri

1. bektaİ

Ryzen 5 1600 İçi̇n Ekran Kartı Öneri̇si̇

550W PSU. Zamanla RAM ekleyip işlemciyi de yenileyeceğim ama önceliğim ekran kartı. Teşekkür ederim tavsiyelerin için.
  2. bektaİ

Ryzen 5 1600 İçi̇n Ekran Kartı Öneri̇si̇

Ryzen5 1600 AF işlemci GTX 1050 ekran kartı 8GB RAM bir sistemim var. Ekran kartımı güncellemek istiyorum maksimum 8 bin lira bütçem var. RX 6600 veya RTX 3050 düşünüyorum ama donanımlar hakkında detaylı bilgim yok. Farklı bir ekran kartı tavsiyeniz var mıdır ve işlemcim bu ekran kartları için...
  3. bektaİ

23.5” - 24” inç 75Hz 1Ms Monitör Tavsiyesi

Lenovo G24-10 23.6" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync FHD Gaming LED Monitör 65FDGAC2TK https://www.hepsiburada.com/lenovo-g24-10-236-144hz-1ms-hdmidisplay-freesync-fhd-gaming-led-monitor-65fdgac2tk-p-HBV00000TJJBE?magaza=GTI+Bili%C5%9Fim&url_src=ios-product-detail Bulabildiğim tek ürün bu...
  4. bektaİ

23.5” - 24” inç 75Hz 1Ms Monitör Tavsiyesi

Arkadaşlar 144Hz fiyatları uçmuş gitmiş o yüzden mecburen 75Hz alacağım. Çerçeve konusunda biraz takıntılıyım kalın çerçeve sevmiyorum. Onun dışında 1ms ve 75hz oldukça tavsiyelerinize açığım.
  5. bektaİ

Bilgisayarım için Oyun Tavsiyeleri

1634686997 Youtube’den GTX 1050 ile Valhalla FPS değerlerine baktım 20-35 arasında oynuyor. Ufak takılmalar tabii ki oluyor ama oynanmaz halde görümmüyor. Dediğim gibi yüksek FPS takıntım yok çünkü hiç göremedim😂
  6. bektaİ

Just Cause 3 satın alıp oynamıştım ama açıkçası hoşuma gitmemişti. Far Cry6 ve AC Valhalla oynamak istiyorum ama sistemim nasıl cevap verir bilmiyorum.
  7. bektaİ

GTX 1050 4GB ekran kartı Ryzen5 1600 AF 8 GB Ram Arkadaşlar sistemim bu. Far Cry 4, AC Unity, COD Black Ops 3’e kadar bu serileri oynadım. Aynı oyunlara devam etmek istiyorum ama sistemim ne kadar el verir bilmiyorum. Ekran kartım yetersiz bunu biliyorum ama yakın zamanda yenilemem mümkün değil...
  8. bektaİ

İnternetim Geforce Now’a Yeterli Mi?

720P üzerinde sadece 1080P seçeneği var değil mi? Bir de 1080P oynamak için internet değerleri ne olmalı?
  9. bektaİ

İnternetim Geforce Now’a Yeterli Mi?

Bu internetle GeForce Now’da rahatça oyun oynayabilir miyim? Oyunun akışını bozmayacak küçük gecikmelere takılacak biri değilim. Ve bu hız testleri ne kadar doğrudur emin olamadım. Şimdiden teşekkürler.
  10. bektaİ

PC MONTAJI İÇİN YARDIM.

Birini bulamadım ancak güvenilir bir bilgisayarcı buldum ve ona toplattım. 150 liraya topladı kasayı.
  11. bektaİ

HDD-SSD değiştirmeden yeni bilgisayar

Arkadaşlar merhaba. Yeni bir sistem topladım işlemci, anakart, RAM vs değiştirdim yarın da sistemi kuracam henüz kurmadım. Merak ettiğim şey şu: eski bilgisayardan kalan HDD ve SSD’yi kullanmaya devam edicem böyle bir durumda bilgisayarı açıp direk kullanmam mümkün müdür yani tekrardan Windows...
  12. bektaİ

Bursa’da Bilgisayar Montajı için Güvenilir Kişi/Yer

İnternetten sistem topladım bu cumartesi parçalar tamamiyle elime geçecek ancak montaj bilgim yok. Bursa içinde kablolamasını, montajını yapacak bir yer arıyorum. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
  13. bektaİ

GTX 1050 GAMİNG X PC TOPLAMA

Anladım çok teşekkürler vaktinizi aldım ama bu kadar para veriyorken insan hata yapmak istemiyor:) 10400f mi yoksa r5 3600 mü diye son sorumu da sorup gideyim😅
  14. bektaİ

GTX 1050 GAMİNG X PC TOPLAMA

Çok teşekkürler:) Son olarak AMD destekleyen İntel desteklemez ya da tam tersi, böyle bir genel kural mı var? Her ikisini de destekleyen anakart yok mu?
Top Bottom