bektasibrahim isimli üyenin son içerikleri

1. B

Cs2 de fare sol tıkı consola atadım

bind mouse1 "+attack" yazarak çözebilirsin.
  2. B

CS GO da anlık drop sorunu

Arkadaşlar öncelikle durumun sistem kaynaklı olduğunu düşünmüyorum, CS GO ya girdiğimde düşman ile karşı karşıya geldiğimde anlık olarak bir drop oluşmakta, direkt olarak saniyelik drop oluyor sonrasında düzeliyor ilk round kesinlikle oluyor bu, sonraki roundlarda ara ara bu sorunu yaşıyorum...
  3. B

CS:GO da rakibi görünce sistemin anlık olarak donması sorunu

Anlaşılan sen de çözüm bulamamışsın hocam. Ki kelin ilacı olsa misali sende de.
  4. B

Deneyip geri dönüş yapacağım hocam.
  5. B

Ayarları en dibe de düşürsem ultra da oynasam fark yaratmıyor.
  6. B

Hocam hepsini açtım denedim fark etmedi hatta ekran kartındaki holderı söküp direkt anakarta taktım ekran kartını yine düzelmedi. 1689693658 İlk oyunda yaşıyorum ilerledikçe azalıyor takılmalar ve droplar.
  7. B

Rakibi görmeden de donuyor örnek long rush yapıcaz adam pitte ben dd nin içine girdiğim an donma yapıyor anlıyorum ki yakında rakip var :D 1689693429 Uzun bir süredir bu şekilde bende
  8. B

CS:GO oynarken rakibi gördüğümde anlık olarak saniyeli oyun donuyor yeni ssd aldım, format attım, bütün diskleri silip steam dahil herşeyi yeniden kurdum ancak hiçbir şekilde düzelmedi sistem 600-800fps aralığında ama hiç bir şekilde bu sorun çözümlenmiyor. FPS sabitlemeyi denedim 300 ve 400 fps...
  9. B

Razer Viper 8KHz vs Razer Viper Ultimate

Razer Viper 8KHz vs Razer Viper Ultimate iki mouse arasında kaldım. CS:GO ve Valorant için kullanacağım acaba hangisi mantıklı? Deneyim ve tecrübelerinizi kıyaslamalarınızı yazarsanız çok sevinirim.
  10. B

1TB DRAM lı M2 ssd öneri

Kioxia olabilir ben kullanıyorum gayet memnunum.
  11. B

OBS çift internet üzerinden yayın yapmak

Evimde Türk Telekom VDSL 75 Mbps internet var bir de Turkcell fiber var. Bilgisayara Ethernet kartı alsam anakrt üzerindeki girişe TTNET'i takıp ETH. Kartına fiberi taksam oyunu TTNET üzerinden oynayıp yayını Turkcell üzerinden verebilir miyim? OBS üzerinden hangi kartı ile yayın yapabileceğimi...
  12. B

İnce Hesap Gaming Gecesi Devam Ediyor Mu ?

Twitch yayınları yapıyorum o yüzden 5700X düşünüyordum çoklu çekirdekte iyi olur diye ama 5600G teknik servise 2. gidişi nefret ettirdi.
  13. B

1-2 ay önce 5600X i 1800Tl den kaçırdım gaming gecesinde alamadım.
  14. B

Elimde 5600G var ve artık çıldırttı beni 5600X almak istiyorum uygun fiyatta denk getirip yada 5700X.
  15. B

Sizin seçtikleriniz diye geliyor ya bazen onları nereden biz oylayabiliyoruz peki ?
Top Bottom